I přes první výhru spadli florbalisté na poslední místo

Turnov - Palatínus přispěl hattrickem k premiérovému vítězství Turnova v aktuální sezóně.

22.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Místní druholigoví florbalisté se o víkendu konečně dočkali prvního vítězství v aktuální sezóně. Přesto se v kombinaci s ostatními výsledky tým propadl na poslední místo tabulky. Se čtyřmi body ztrácejí jeden na předposlední Lovosice, na další celky je to pak bodů pět.

TJ Turnov - FBC DDM Kadaň 7:2 (3:2, 0:0, 4:0)

Ačkoliv domácí celek od jedenácté minuty prohrával, dokázal skóre rychle otočit. Po bezbrankové druhé třetině pak Turnov definitivně zápas rozhodl ve třetí části. Střelecky se nejvíce dařilo Vojtěchu Palatínusovi, jenž se na výhře svého týmu podílel třemi úspěšnými zásahy, ke kterým přidal dvě asistence.

Turnov si tak až v osmém zápase sezóny připsal premiérové vítězství.

Fakta, branky: 12. Palatínus (Brož), 13. Tvrzník (Kolomazník), 17. Pala (Palatínus), 51. Kouřil (Brož), 53. Palatínus (Tvrzník), 59. Pala (Palatínus), 60. Palatínus (Brož) 11. Šíma (Muchna), 19. Malý (Solar). Vyloučení 2:2. Střely na branku: 27:36.

TJ Turnov - FbC 98 Chomutov 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

Nedělní zápas proti celku ze střední části tabulky domácímu celku nevyšel. V polovině utkání měli hráči Turnova už tříbrankové manko. Smazat se ho dařilo velmi pomalu. Ironií je, že úvodní dvě branky Turnova vstřelil v početní nevýhodě Tvrzník po vybídnutí od brankáře Suchomela. Nakonec domácí hráči utkání zdramatizovali, když Tomeš v 53. minutě snižoval na rozdíl jediné branky, ale při závěrečné hře vabank se hosté prosadili ještě jednou a definitivně rozhodli.

Fakta, branky: 38. Tvrzník (Suchomel), 44. Tvrzník (Suchomel), 53. Tomeš (Salaba) 13. Pačmag (Morava), 14. Nepovím (Silovský), 21. Morava (Fokt), 42. Nepovím (Kešner), 60. Morava. Vyloučení 5:3, využití 0:1. V oslabení 2:0. Střely na branku: 27:27.

TJ Turnov: Suchomel Brož, Poláček, Haken, Salaba, Kovář, Palatínus, Pala, Vocásek, Kouřil, Kolomazník, Tvrzník, Bursa, Tomeš.

Další možnost k vylepšení dosavadní nepříznivé situace budou mít hráči TJ Turnov až na začátku prosince. Nejprve se v sobotu 3.12. představí v České Lípě proti místnímu vedoucímu a dosud neporaženému celku. O den později se Turnováci střetnou v důležitém zápase s týmem Lovosic v hale soupeře. Poté už bude soutěž pokračovat až v roce 2012.

Autor: Jaroslav Pich

22.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Klauda obhájil titul mistra Evropy

Fantazie! Klauda obhájil titul mistra Evropy. Zlato z Paříže veze i Trčka

Objekt v Herlíkovicích projde kompletní výměnou technologie pro výrobu pitné vody.
10

Vrchlabí bude mít čistější vodu za 72 milionů, pomůžou evropské peníze

Demokracii využili nejvíc v Malé Úpě. Volit sem přišlo 90 procent lidí

Trutnovsko - Pět zastupitelů ze čtyř stran bude mít okres Trutnov v nadcházejícím čtyřletém období v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Hradec Králové - Lidé v Královéhradeckém kraji jsou odpovědnější a k volbám jich chodívá více, než je celostátní průměr. Letos k volebním urnám dorazilo 63,25 procenta oprávněných voličů.

Vrchlabí je zpět na vlně. Trutnov střelecky vyhořel a nováček padl po boji

Trutnovsko - Kompletní východočeské trio obulo v sobotu večer brusle, aby jedenáctým kolem zakončilo úvodní čtvrtinu II. hokejové ligy. Vyhráli pouze vrchlabští hráči na ledě Bíliny. Dvůr padl doma s pražskou Kobrou, Trutnov nedokázal skórovat proti dosud posledním Řisutům.

Majitel Juty bude poslancem. Byl jsem si hodně jistý úspěchem ANO, říká

Dvůr Králové - Z 18. místa kandidátky ANO vyskočil do Poslanecké sněmovny majitel dvorské Juty a senátor Jiří Hlavatý. Získaným mandátem ve sněmovně jeho působení v Senátu skončí, obojí nelze kombinovat.