FC Dalmach – F.A. Zole Česká Lípa 5:3 (3:3)

Po úvodní porážce chtěli Turnováci vylepšit své skóre a už ve druhé minutě vykročili za svým cílem, když prudkou přihrávku Bakeše zužitkoval v úvodní gól zápasu Daniel Hurt. Hurt se trefil také o minutu později, tentokrát to byl ale Vojtěch. Hosté sice snížili, ale bratři Hurtové si následně pohráli s obranou České Lípy a vrátili domácím dvoubrankový náskok. Náskok ale Turnov neudržel a hostům se podařilo do půle vyrovnat.

Do druhého poločasu pak vstoupila obě mužstva opatrně, a tak se muselo počkat opět na bratry Hurtovi, aby zápas rozhodli. Nejprve vrátili domácím těsně vedení, aby o několik okamžiků později Daniel Hurt vyslal patičkou svého bratra. Vojtěch věděl, jak s nabídnout příležitostí naložit. Hosté se ke konci tlačili za brankou, ale na výsledku už nezměnila ani závěrečná power–play. Další zápas hraje Dalmach už dnes na palubovce Benešova.

Fakta – branky Dalmachu: V. Hurt 3, D. Hurt 2. Rozhodčí: Krupa, Rybka. FC Dalmach Turnov: Horáček – D. Hurt, Zdražil, Jaček, V. Hurt, Krejčík, Mencl, Bakeš, Pařízek.

Ostatní: Chotěboř – Tábor 3:1, Sl. Liberec – Hr Králové 4:8, Litoměřice – Goll Běloves 15:3, Mělník – Benešov 9:5, Démoni – Kadaň 9:1.