V důležitých utkáních o pozice v elitní osmičce se domácím dařilo, získali čtyři body. Zejména výhra proti favorizované Poličce, která mohla jít na 1. místo, partu okolo předsedy Milana Szaba do dalšího průběhu sezony jistě povzbudí.

Jilemnice – M. Třebová 2:2 (0:2)

Proti nováčkovi soutěže nezačala Jilemnice vůbec dobře. Soupeř se v první desetiminutovce dvakrát prosadil a v dalším průběhu se tak mohl spoléhat jen na pozornou defenzivu. Tu ale Sico dvakrát po změně stran prolomilo a utkání tabulkových sousedů díky tomu skončilo nerozhodně.

Branky: 34. Machát, 39. Kraus – 3. Sedláček, 10. Němec. Jilemnice: Pivoňka – Šnorbert, Smolík, Srkal, Dohnal, Machát, Hampl, Fišar, Paulů, Kraus, Richter.

Jilemnice – Polička 4:2 (2:2)

Proti odvěkému rivalovi z Poličky se naopak horalům vedlo náramně. I když v prvním poločase znovu dvakrát prohrávali, druhá půle patřila jim. Kapitán Kraus poslal Jilemnici ve 23. minutě poprvé do vedení a když celá defenziva trpělivě odolávala nájezdům favorita, mohl čtyři minuty před koncem přidat pojišťovací trefu reprezentant Marek Srkal!

Branky: 19. a 36. Srkal, 15. Machát, 23. Kraus – 9. L. Mužík, 17. Vondra. Jilemnice: Pivoňka – Šnorbert, Smolík, Srkal, Dohnal, Machát, Hampl, Fišar, Paulů, Kraus, Richter.

Další zápasy: Vysoké Mýto – Mor. Třebová 1:6 (1:3), Vysoké Mýto – Polička 5:6 (1:4).