Šampionát začal rozdělením mužstev do dvou základních skupin. Z áčka vyšli vítězně borci pražského Chemcomexu, kteří skupinu ovládli po dvou výhrách s celkovým skóre 10:0! Spolu s historicky nejúspěšnějším českým klubem si místo v semifinále turnaje vybojovali hráči SK Jílové, kteří v regionálním derby přehráli rivaly z Varnsdorfu.

B skupina se týkala jediného účastníka ze Semilska. SICO nejprve v sestavě Šenold, Baláž, Kobr, Kraus, Schauer, Škorpil, Socha, Súkeník, Švanda, Ulvr v repríze loňského finále vyzvalo Stonavu. Vyrovnaná partie přinesla šance na obou stranách. Zatímco ale Jilemničtí tu svoji největší nasměrovali do tyče, jejich soupeř se prosadil ve 12. minutě, kdy o vítězství 1:0 rozhodl Kilnar.

Rozhodujícím v boji o postup ze skupiny se pro Jilemnické stal duel s BT Ježek Praha. Tým z hlavního města předvedl skvělý vstup do utkání a po osmi minutách vedl už 4:0! Pojizerští ale do poločasu snížili na jednobrankový rozdíl a pět minut před koncem Martin Ulvr dokonce vyrovnal. V penaltovém rozstřelu pak bylo SICO šťastnější a mohlo se radovat z účasti v semifinále.

V boji o finále se Jilemnici postavil Chemcomex a zápas přinesl velmi emotivní podívanou. Na obou stranách byly k vidění modré karty za urážky rozhodčího, střelecky úspěšnější ale byla Jilemnice, která silného soka porazila výsledkem 4:1. Ve druhém souboji Stonava přehrála Jílové 5:2.

V souboji o zlato se tak opakoval loňský souboj a i tentokrát zbylo na jilemnické hráče stříbro. Stonava v domácím prostředí vyhrála 3:1 a podruhé v historii získala veteránský titul mistra republiky.