SÁLOVÝ FOTBAL
O první body v nové sezoně dnes vyrazili bojovat sáloví fotbalisté jilemnického Sica do haly v pražském Radotíně. Střetnou se zde nejprve s obhájcem prvenství Chemcomexem Praha. Ve druhém sobotním utkání se pak poměří v krajském derby Liberecka s Novým Borem.

HOKEJ
Jediný zápas čeká tentokrát na hokejisty Lomnice nad Popelkou. Na domácím ledě se představí v důležitém utkání pražského přeboru. Už dnes od 18 hodin se postaví výběru ze Žižkova a do souboje budou svěřenci Martina Knapa vstupovat v roli papírového favorita.

FUTSAL
Duel s tabulkovým sousedem a krajským rivalem čeká na letos nevýrazné hráče turnovského Dalmachu. Ten přivítá v neděli od 19 hodin ve Sportovní hale ve Skálově ulici českolipský oddíl F. A. Zole. Půjde o souboj předposledního týmu tabulky s třetím nejhorším celkem druhé ligy.

VOLEJBAL
Už včera večer odehráli turnovští volejbalisté další utkání 1. ligy. Po skončení uzávěrky dnešního vydání byl dohrán jejich zápas na půdě Českých Budějovic. Dnes se však už chystají k dalšímu souboji. Ten opět sehrají s týmem, který bojuje o účast v play off, představí se v Dobřichovicích a hájit zde budou průběžné druhé místo.

FLORBAL
Už dnes od 17 hodin se na palubovce Karlových Varů představí florbalisté Turnova. Druhá národní liga se již překlopila do své druhé poloviny a pojizerští hráči budou chtít v západních Čechách obhájit pozici mezi nejlepší čtveřicí v aktuální tabulce. Online textový přenos lze sledovat na internetových stránkách České florbalové unie. Utkání startuje v 17 hodin.

STOLNÍ TENIS
Sehrání posledního letošního kola má v plánu nejnižší krajská soutěž stolních tenistů 2. třídy, jíž se účastní celá řada pojizerských oddílů. Zde přinášíme rozpis jednotlivých zápasů, všechny se shodně hrají v sobotu:
10.00: SKST Liberec J – Turnov B, Studenec u Horek – Nová Ves n. P., Turnov C – Rokytnice n. J. 16.00: SKST Liberec K – Turnov B, Studenec u Horek – Rokytnice n. J., Turnov C – Sokol Nová Ves n. P.

Dnes se odehrají i dvě utkání krajské divize. Semily na domácích stolech přivítají Chrastavu (10.00) a Kamenický Šenov (16.00).