Opravdový bonbónek čeká na vyhlášené trutnovské publikum. Do sportovní haly při ZŠ Komenského dnes zavítají vítězky posledního ročníku Excelsior ŽBL. Pod vedením kouče Lubora Blažka se zde představí hvězdami nabitý celek ZVVZ USK Praha. Ten je letos zatím neporazitelný a přijíždí v roli jasného favorita.

Moc nescházelo a dnešní duel mohl být nečekaným soubojem jediných dvou neporažených kolektivů soutěže. Trutnovská Kara držela stoprocentní ligovou úspěšnost čtyři kola, v tom posledním pátém ale padla na palubovce Karlových Varů (73:71). I tak půjdou domácí hráčky do zápasu v dobrém rozpoložení. Ve středečním duelu druhého kola Poháru České pošty totiž dokázaly v Praze vyhrát nad místním DSK Basketball 101:48, čímž si hladce zajistily postup do třetího dějství domácího poháru.

Utkání proti účastníkovi Euroligy je pro domácí basketbalistky pokaždé svátkem. Nejinak je tomu pro celý trutnovský klub a fanoušky. Ve sportovní hale se tak dá očekávat opět skvělá návštěva, která požene „modrobílé“ za co nejlepším výsledkem. Hráčky Kary věří, že se při utkání sejde rekordní počet diváků, přičemž už předchozí dva vítězné duely měly skvělou kulisu. Management klubu přichází i se zajímavou akcí pro věrné příznivce. V rámci duelu proběhne slosování vstupenek o poukázku do Sportisima na 500 korun. Vyhrát lze i pizzy v diváckém SMS tipování. Přijít dnes od 17.30 fandit se vážně vyplatí!