Během prosince a ledna měli jak čtenáři Krkonošského deníku, tak odborníci možnost ovlivnit anketu Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2012. Tradiční vyhlášení se po roční přestávce v letošním roce vrátí do Lomnice nad Popelkou, kde opět zavítá do příjemného prostředí Tylova divadla. Zde se ve středu od 18 hodin z úst protřelého moderátora Štěpána Škorpila veřejnost i nominovaní dozví, kdo vystoupá na stupínky nejvyšší a stane se letošním držitelem pomyslné koruny pro nejúspěšnějšího okresního sportovního krále.

Anketa je vyhlašována jak mezi jednotlivci a družstvy (mládež + dospělí), ale například také mezi trenéry. Do síně slávy navíc vstoupí legendy, jejichž působení se k okresu Semily váže. Na základě hlasů čtenářů bude odměněna také „Hvězda deníku", kterou prostřednictvím kupónů vystřižených z vydání Krkonošského deníku zvolila právě široká veřejnost.

Zúčastnění se mohou těšit nejen na účast nejúspěšnějších okresních sportovců, ale také na celou řadu zajímavých osobností. Doprovodný program obstará například zpěvačka či herečka Olga Lounová či další muzikant Zoran Gajić.