Turnov C – Turnov A 1:3 (20, -25, -12, -19) a 1:3 (22, -13, -24, -17)

Kompletní sestava C týmu šla v městském derby za svým cílem porazit v generačním souboji svého soka. Ačkoliv vždy šli hráči „céčka“ do vedení, nedokázali ani jednou dovést utkání do zdárného konce a nakonec se po vítězství Smržovky propadli na čtvrté místo tabulky. Turnovské mládí tak zvítězilo nad zkušenostmi a pojistilo si první místo v tabulce a celkové vítězství v krajském přeboru zaručující účast v baráži o postup do 2. ligy.

„Ve druhém zápase po prvních potížích jsme další set vyhráli zcela jednoznačně a i přes drobné potíže ve třetím dějství jsme soupeři vrátili podzimní porážku,“ řekl hráč Turnova A Dan Strnad. „Výsledek odpovídá momentální kvalitě obou mužstev. Nezbývá, než pogratulovat k vítězství, ale hlavně k pohlednému volejbalu a popřát hodně štěstí do kvalifikace,“ sdělil za C tým Turnova David Meixner.

TJ Zikuda Turnov A: Folprecht, Vojta, Vacík, Melich, Maier, Kovář, Strnad, Švandrlík, Černý, Uhlárik, Zikuda. TJ Zikuda Turnov C: Tomášek, J. Mlejnek, O. Mlejnek, Pecina, P. Vaněk, Vyhlídko, Mandys, Zelfel, Zýka, L. Maier a Meixner.

Vinou odloženého zápasu čekaly na volejbalisty z Vysokého o víkendu hned čtyři zápasy.

Stráž – Vysoké n. J. 1:3 (-20,-21,19,-23) a 1:3 (-16,-17,11,-17)

Utkání se sestupující Stráží hosté zvládli. První zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný. Ve třetím setu snížili domácí na 1:2, ale poslední dějství si Vysoké po celý průběh hlídalo vedení a vyhrálo. V odpoledním klání pak domácí působili již hodně odevzdaným dojmem. Vysoké jednoznačně vyhrálo první dva sety, třetí dějství sice nepochopitelně podcenilo, ale závěr opět patřil Pojizerským, kteří tak získali definitivu záchrany.

Vysoké: Adametz, Bocheňský, A. Čermák, J. Čermák, Nechanický, Pastorek, Rydval, Smutný, Štikar.

Nový Bor – Vysoké n. J. 3:0 (16, 20, 16) a 3:0 (14, 17, 21)

Proti druhému celku tabulky mohli volejbalisté z Vysokého pouze překvapit. První utkání ale vyznělo jednoznačně v poměru 3:0 pro domácí celek. I odpolední duel pak skončil nejrychlejším možným průběhem a senzace na úkor favorita se tedy nekonala.

Vysoké nad Jizerou: Adametz, Bocheňský, A. Čermák, J. Čermák, Jirásek, Nechanický, Pastorek, Smutný, Štikar.

Ostatní zápasy: Rumburk – Mnichovo Hradiště A 2:3 a 2:3, Tanvald A – Smržovka 2:3 a 3:2.

ŽENY

Žel. Brod – Turnov A 3:0 (20, 22, 17) a 2:3 (-13,-17,10,10,-9)

V derby se Železným Brodem si Turnovačky připsaly čtvrté vítězství v sezoně za vítězství v odpoledním utkání, které vyhrály 3:2. Z posledního místa se však tým již neodtrhne.

Rumburk A – Rokytnice n. J. A 3:0 (19,9,11) a 3:0 (14,8,14)

Volejbalistky z Rokytnice zápasy v Rumburku nezvládly. Po jednoznačných průbězích odjely Pojizerské domů bez zisku jediného setu.

Ostatní zápasy: Stráž nad Nisou A – Loko Liberec B 3:1 a 3:1, Nový Bor A – Bižuterie Jablonec nad Nisou A 3:2 a 3:0.