Sportovní hala při ZŠ Strž ve Dvoře Králové nad Labem se na celé velikonoční prázdniny promění v ráj OCR, NINJA a Parkour sportovců. Po střechu ji zaplní překážky, které nikde jinde v České republice po hromadě nenajdeme.

Královédvorští, stále ještě prvoligoví, házenkáři urvali v souboji proti Šťáhlavům první jarní bod.
První jarní bod je na světě. Dvoráky za ním dovedl sedmnáctiletý junior Cibulka

Kdokoliv si tak bude moci přijít zatrénovat sám nebo ve skupině s kamarády. Bude možné využít workshopy s reprezentanty, přihlásit svého potomka na třídenní tábor/soustředění, ale hlavně si zasoutěžit na otevřených závodech!

Součástí bude i příměstský kempSoučástí bude i příměstský kempZdroj: Jan HolanCelá akce je určena jak pro již zkušené sportovce, tak pro naprosté začátečníky. Tréninky na překážkách budou velmi atraktivní doplňkovou aktivitou všestrannosti pro milovníky nejrůznějších i zcela odlišných sportů.

Pokud by se kdokoliv rozhodl přijít si zatrénovat ať už jako jednotlivec nebo jako tým, pak mu organizátoři poskytnou skutečně špičkového trenéra či trenérku z řad českých reprezentantů. Jak již bylo vyzkoušeno, i jeden jediný trénink se špičkovým sportovcem každého začínajícího nadšence obrovsky posune.

V případě, že se zájemci budou chtít zúčastnit v početné skupině, je potřeba dopředu zavolat na číslo 732 521 835 (Jan Holan) a domluvit se na podrobnostech i vhodném termínu pro případ velkého zájmu.

Pozvánka na nevšední akciPozvánka na nevšední akciZdroj: Jan Holan