Sněžka Náchod – Dvůr Králové 5,5:2,5.

Na první šachovnici udržel s domácí jedničkou remízu Jan Mrověc. Na druhé Marek Čeřovský zahrál v zahájení pár nepřesných tahů, čehož soupeř využil a výhodu stupňoval až k vítězství.

Také na třetí Martin Kuru udělal v přechodu ze zahájení do střední hry drobnou chybičku, která vedla ke ztrátě pěšce a následně i partie. Leoš Čeřovský přešel se svým protivníkem velmi rychle do střelcové koncovky, ve které ani jeden neměl výhodu – remíza. František Fuchs, náchodský odchovanec, rozehrál se známým protivníkem blokovanou pozici a přijal nabídku remízy. Také Djordje Uverič přijal po zahájení nabídku na smír.

Kalich hořkosti musel vypít do dna Milan Volf, jemuž soupeř nejdříve obětoval figuru a nakonec mu dal mat uprostřed šachovnice. Na poslední šachovnici v letošní sezoně ještě Dvůr neprohrál – tuto sérii prodloužil remízou Rostislav Svída, který tak zůstává s výsledkem 5,5 ze 7 nejlepším hráčem.

Ostatní výsledky: Jaroměř – Lípa B 6:2, Slavia HK C – Náchod C 6,5:1,5, Broumov – Hořice 4:4, Jičín B – Rychnov B 4:4, Lípa A – Náchod B 7,5:0,5.

V devátém kole 1. března přivítají hráči Dvora Králové céčko Slavie HK.