Vítězství získalo družstvo skipa Miloše Hoferky, které do finále prošlo bez ztráty bodu. Tam se utkalo s obhájcem loňského prvenství, polskými Piechowicemi. Zápas poskytl drama až do posledního kamene. V posledním endu museli Trutnovští odvracet nepříznivý stav 5:6, ale Hoferka udržel nervy na uzdě a vyrazil posledním pokusem lépe postavený kámen soupeře. Zajistil tak družstvu nejen vítězství 7:6, ale i prémii 5 tisíc korun.

Na třetí příčce skončili hráči RPK Brno, čtvrtou pozici obsadil pořadatelský tým 1. KCK Trutnov 96. „Do turnaje jsme naskočili na poslední chvíli. Jeden z dvaceti přihlášených týmů kvůli nemoci odřekl účast a hrací systém vyžaduje sudý počet účastníků,“ potvrdil hlavní oganizátor Jiří Lubina. Příliš se nevedlo několikanásobným vítězům SaK Praha, kteří skončili pátí.

Úspěšnou premiéru si naopak odbyl mladý domácí tým Beavers (Vaníčková, Kirschová, Dolenská, Horký). Na prvním turnaji mezi dospělými dlouho usilovali o účast v bojích o třetí až desáté místo. To se nakonec nepovedlo, ale i tak je čtrnácté místo úspěchem. Věkový průměr týmu je totiž necelých třináct let.

Z dalších trutnovských týmů skončil N.E.W. vedený Luďkem Munzarem na osmé příčce, ženský tým skončil na místě jedenáctém. V průběhu soboty a neděle sehráli účastníci 55 zápasů, z nichž pouze jeden skončil remízou. Utkání se hrála na osm endů s časovým limitem 1.50 hodiny. Nejvzdálenějšími účastníky byli hráči z polského Gdaňska.