Zúčastnilo se celkem 108 závodníků a závodnic ze 12 škol. Škoda jen, že učitelé mnohých škol (hlavně středních), nenašli chuť a sílu zúčastnit se této sportovní akce, která se už ustálila termínově – koná se každý rok poslední pátek v dubnu. Přes ne moc příznivou předpověď počasí proběhly závody z větší části na suché trati, jen v závěru u nejstarší kategorie trochu zapršelo.

Výsledky jsou uvedeny dle jednotlivých kategorií v tabulkách. Z nich je patrno, že největší účast měla ZŠ Komenského a to počtem 39 přihlášených žáků a taktéž jí náleží nejvíce zlatých medailí. Absolutně nejrychlejší čas zajel Petr Karajanis ze SPŠ TU, startující v „otevřené“ kategorii příznivců cyklistiky. Dosáhl na 4,2 km trati času 08:57 a zaostal za rekordem traťě jen o 14 sekund. Kladně hodnotíme velké nasazení soutěžících (nikdo nevzdal) a to, že nedošlo k žádnému zranění. Blahopřejeme všem vítězům i zúčastněným závodníkům za odvahu a těšíme se zase na setkání v příštím ročníku.

Vítězové kategoriíchlapci A: Ondřej Starý (DDM Pelíšek), B: Pavel Křížek (ZŠ Komenského), C: Martin Švarc (ZŠ Komenského), C družstva: 1.ZŠ kpt. Jaroše Trutnov. D: Daniel Gábrle (ZŠ Komenského), E: Ondřej Horáček (ČLA Svoboda), F: Petr Karajanis (SPŠ Trutnov).
Dívky A: Sabina Prokopová (ZŠ Komenského), B: Anežka Nechvílová (ZŠ Strž DK), C: Adéla Morávková (ZŠ Komenského). C družstva: ZŠ Komenského.