První, pravidelně se ročně opakující, jsou turnaje regionálních výběrů ČR mladých nadějí florbalu.

Výběr vždy tvoří dvojice sousedních krajů – oblastí, takže v našem případě Hradecko – Pardubicko.

TJ Sokol Dvůr Králové měl ve všech třech kategoriích mladších a starších žáků a dorostenců své zastoupení.
Za oblastní tým mladších žáků nastoupili obránce Matěj Hejduk a útočník Jaroslav Samek ze Sokola Dvůr Králové. Dále Jan Baudyš a Dan Kroupa, hrající za Hořice.

Východočeský výběr na turnaji prohrál s liberecko – ústeckým družstvem 5:7, remizoval s moravskoslezským – olomouckým 1:1 a slovenským týmem 3:3. Poté nestačil na spojený celek hráčů z jižních Čech a Vysočiny (4:5). Jediné vítězství si Východočeši připsali nad mančaftem z Plzeňska a Karlovarska – 7:5.

Družstvo Královéhradeckého a Pardubického kraje skončilo na sedmém místě. Nejlepším střelcem mužstva byl dvorský Samek s osmi brankami, který ještě s náskokem 68 setin vteřiny vyhrál i soutěž ve slalomu. Baudyš na turnaji skóroval 6 (1 asistence), Kroupa jednou (1) a Hejduk si připsal jednu asistenci.

Ve výběru družstev starších žáků reprezentoval oblast Královéhradecka a Pardubick na turnaji v Chomutově útočník David Procházka. Hráč TJ Sokola Dvůr Králové byl velmi úspěšný, ze svého družstva nastřílel nejvíc branek – pět a k nim přidal dvě asistence. Jeho tým skončil šestý.
Výsledky HK a Pce: Moravskoslezský a Olomoucký 4:11, Liberecký a Ústecký 3:6, výběr Chomutova 6:6. V boji o páté místo prohráli Východočeši s týmem z jihu Čech a Vysočiny 6:7.

Obránce Michal Bednář, útočník Michal Janeček a Jiří Vohnout, dorostenci z TJ Sokol Dvůr Králové, se zase zúčastnili turnaje v Litvínově za východočeskou oblast. Moravskoslezskému a Olomouckému kraji podlehli 1:6, Liberecko – Ústecko porazili 5:4, jižní Čechy s Vysočinou 0:1
Celkově dorostenci skončili na šesté místě.

Josef Samek