Vutkání posledního kola základní části Trocal ŽBL se Spartou Praha budou mít všichni, kdo se zapojí do SMS hlasování onejlepší hráčky zápasu, šanci vyhrát čerstvoupizzu!

Na voňavé pochoutce, připravené speciálně na předání cen, si smlsnou tři vylosovaní diváci, kteří se navíc můžou těšit na originální deštník BK Kara Trutnov, koupelnové doplňky a balíček hořických trubiček a oplatek. Vprodeji budou Basketmagazín, basketová trička, kalendáře itrutnovské basketbalové oplatky.

A1 bez Trutnova

Po středeční porážce Sparty sValosunem Brno 89:93 vprodloužení, přestože Pražanky tři minuty před koncem čtvrté čtvrtiny vedly odeset bodů, sice trutnovské hráčky přišly onaději na účast vnadstavbové skupině A1, nicméně sobotní utkání sletenským celkem má stále velkou důležitost

Body ze základní části se totiž počítají do nadstavby a každá výhra tak, zvláště proti tomuto soupeři a Hradci, bude klíčová vboji opozice před playoff.

Zápas se Spartou začíná v17.30hodin Již od 14.30hrají extraligové starší dorostenky sNuslemi, vneděli pak družstvo trenéra Sýkory hostí od 9hodin Strakonice.