Snow Space 08 probíhá v lyžařských střediscích našich regionů. Vkaždém znich je připraven Space stan, kde čeká na návštěvníky welcomedrink, servis lyží i úschovna zavazadel. „Hravější lyžaři si snámi mohou zasoutěžit o volnou denní permanentku nebo projížďku na saních tažených psím spřežením. Svou výhru pak mají možnost oslavit u drinku, který jim namíchají profesionálové při barmanské show,“ láká lyžaře Martin Orság, manažer marketingové komunikace PS.

Na lyžování sPoštovní spořitelnou mohou zájemci vyrazit například tuto sobotu do Pece pod Sněžkou. Na místě je v09:00 uvítá moderátor a zároveň zahájí provoz servis i úschovna. První návštěvníci se pak budou moci registrovat vsoutěži Bungee running a držitelé Maxkaret obdrží jednodenní jízdenky na lyžařské vleky. Soutěže se budou opakovat po celý den, až do ukončení provozu střediska. Akci zakončí barmanská show.

Poštovní spořitelna zpestřuje klientům zimní období již několik sezón. Za poslední dva roky jsme objely více než patnáct českých a moravských lyžařských středisek. Novinkou letošního roku je propojení se značkou Space,“ dodává Orság.

Program Snow Space 08:

19.1.08 - Pec pod Sněžkou
26.1 08 - Červenohorské sedlo
9.2.08 - Špičák na Šumavě
16.2.08 - Říčky v Orlických horách
23.2.08 - Špindlerův Mlýn
8.3.08 - Bílá v Beskydech