Trutnovští prohráli, špatně stříleli

TRUTNOV - Bídná koncovka měla zásadní vliv na sobotní porážku mužů Kary. V utkání 11. kola první ligy basketbalistů podlehli rezervě Pardubic.

25.11.2007

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Novotný

TRUTNOV – PARDUBICE B 65:73

Domácí nastoupili bez Pomikálka a Housera. Od 1. minuty dotahovali náskok soupeře. Těsně před koncem úvodní čtvrtiny ale dokázali strhnout vedení na svoji stranu – 21:20. Ve druhé čtvrtce dali domácí jen 15 bodů, soupeř odskočil na rozdíl sedmi bodů. Ve třetí části hry se rozhodlo. Trutnov v ní dal první koš ze hry až po šesti minutách. Přesto před poslední pauzou snížil náskok na tři body. V závěrečné čtvrtce se přiblížil na rozdíl jediného bodu, ale pak opět soupeře nechal odskočit až na rozdíl devíti bodů. Ještě se Kara vzepjala k poslednímu tlaku, tři minuty před koncem se dotáhla na jediný bod 63:64. Opět ji ale zradila přesnost v koncovce. „Po dobrém začátku sezóny nám odešla střelba. S 65 body se zápas doma vyhrát nedá. Rozhodující byl konec poločasu, kdy nám soupeř utekl,“ uvedl domácí kouč Ladislav Malý.

Fakta – body: Formánek 18, Marek 12, Slezák 11, Andrejsek 7, M. Malý 6, Rychtera 5 – Malík 20, Bartheldi 18. Fauly: 21:17. Tres. hody: 18/9:23/16. Trojky: Slezák 3, Malý, Rychtera, Marek 1 – Malík 4. Čtvrtiny: 21:20, 15:23, 9:5, 20:25. Diváků: 200.

25.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Klauda obhájil titul mistra Evropy

Fantazie! Klauda obhájil titul mistra Evropy. Zlato z Paříže veze i Trčka

Objekt v Herlíkovicích projde kompletní výměnou technologie pro výrobu pitné vody.
10

Vrchlabí bude mít čistější vodu za 72 milionů, pomůžou evropské peníze

Demokracii využili nejvíc v Malé Úpě. Volit sem přišlo 90 procent lidí

Trutnovsko - Pět zastupitelů ze čtyř stran bude mít okres Trutnov v nadcházejícím čtyřletém období v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Hradec Králové - Lidé v Královéhradeckém kraji jsou odpovědnější a k volbám jich chodívá více, než je celostátní průměr. Letos k volebním urnám dorazilo 63,25 procenta oprávněných voličů.

Vrchlabí je zpět na vlně. Trutnov střelecky vyhořel a nováček padl po boji

Trutnovsko - Kompletní východočeské trio obulo v sobotu večer brusle, aby jedenáctým kolem zakončilo úvodní čtvrtinu II. hokejové ligy. Vyhráli pouze vrchlabští hráči na ledě Bíliny. Dvůr padl doma s pražskou Kobrou, Trutnov nedokázal skórovat proti dosud posledním Řisutům.

Majitel Juty bude poslancem. Byl jsem si hodně jistý úspěchem ANO, říká

Dvůr Králové - Z 18. místa kandidátky ANO vyskočil do Poslanecké sněmovny majitel dvorské Juty a senátor Jiří Hlavatý. Získaným mandátem ve sněmovně jeho působení v Senátu skončí, obojí nelze kombinovat.