Páni, ta jela jako fretka. Jestli to basketbalistce Kateřině Hindrákové půjde letos na hřišti s míčem, tak jako včera u nás v redakci s klávesnicí, nemusí mít trenér Petrovický strach, že by snad Trutnov neobhájil bronzové medaile nebo nepostoupil ze skupiny Poháru FIBA.

Dvacetiletá reprezentantka na čtenáře při on–line rozhovoru chrlila jednu odpověď za druhou a to při nich sršela vtipem. „Jééé, já tady dostala i nabídku,“ hlásila po chvilce, když jí přišla otázka se zájmem o její služby.

Během hodinového chatu na sebe trutnovská hráčka například prozradila, že s basketbalem začínala v osmi letech, že neviděla ani jeden zápas z olympiády a naopak, že se ráda podívá na dobrý fotbal. Má zakázáno jíst uzeniny a kancelářskou práci v Tycu by za dvacet tisíc čistýho nezvala.

Ahoj, jen by mě zajímalo jak „dobře“ se dá basketbalem v Trutnově vydělávat a jaký je rozdíl mezi platem tady a třeba v nějakém francouzském, španělském klubu? Pokud máš informace od nějakých kamarádek, co v zahraničí zrovna hrají. (Bob z Pilníkova)
Ahojda, basketbalem se v Trutnově dá uživit, v zahraničí si jím můžete dokonce i vydělat.

Kolik hodin času denně vám zabere sport a jakou školu studujete? (Teddy)
Shrnu to do týdne: tréninku 13,5 hodiny a v sobotu zápas (pokud nejsou poháry nebo středeční zápasy). Studuji Stavební fakultu v Brně.

Jaké máte mezi sebou v týmu vztahy. Jste všechny na přátelské vlně nebo někdo s někým bojuje? A jak se zapracovala do kolektivu staronová posila Míša Hartigová? Věřím, že skvěle. (Lukáš)
Vztahy v týmu jsou určitě o mnoho lepší než v minulých sezonách a nikdo s nikým nebojuje… Míša je jednou z hlavních opor týmu a pro většinu hráček nebylo těžké se s ní sehrát, mně osobně se s ní hraje skvěle!

Co řikáš na vašeho maséra Kájů Nývlta? Jak často k němu chodíš na masáže a kde všude tě už masíroval? (Róbert M.)
Kája je naše holka pro všechno, bez něj bychom nemohly fungovat. Chodím k němu, když mě táhne nějakej sval a masíroval mi lýtka a stehna a a a záda.

Loni u vás hrálo pár zahraničních hráček: mám pár dotazů – co jste říkala na nečekaný útěk Nalini Miller? A jak jinak se vám spolupracuje s cizinkami. Rozumí vám, snaží se učit česky, nebo jak vy osobně s nimi komunikujete? (Leoš)
No koukala jsem s otevřenou pusou jako všichni, když nám to oznámili. Komunikujeme převážně v angličtině, ony se většinou naučí pár důležitých a sprostých slov. Nejlepší byla spolupráce s Fren…

Kdybych ti v Tycu nebo Siemensu (klidná práce v kanclu) dal dvacet tisíc čistýho měsíčně za jednosměnný provoz od sedmi do půl třetí, se smlouvou na 20 roků. Vzala bys to? (Staras, B. Třemešná)
Ne, rozhodně ani moje pracovní ambice nekončí v Tycu nebo v Siemensu.

Ahoj, jak vidíš letošní šance v poháru? (Euro)
Tak Arad jsme už porazily, ale v poháru to bude něco jiného. O Ibize nevíme nic a kvalifikace ještě tuším není sehraná, takže neznáme třetího soupeře… Myslím že se víc ukáže v průběhu, ale cíl je určitě postoupit – už by to chtělo po těch dvou letech.

Zdravím do Krkonoš. Jaká je nálada před začátkem sezony. Není to nuda, být furt třetí? (Kramerius)
Nálada je dobrá. Asi to není nuda. Nuda by to byla, kdybychom byly pořád čtvrtý.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co jíte, jestli máte nějakou speciální stravu nebo jíte úplně všechno? (Jura)
Máme od trenéra zakázané uzeniny – párky, klobásy a podobně. Ale co oči nevidí… Jsem z domova zvyklá jíst zdravě, ale jinak jím všechno. Každá hráčka musí vědět, co si může a nesmí dát před zápasem, aby jí nebylo špatně, ideální jsou třeba těstoviny.

Jaké je to trénovat pod trenérem Petrovický. Když to vidím při zápasech, dostáváte někdy pořádného čouda. (Martina K.)
Trénovalo mě dost trenérů a všichni řvou. Když na vás trenér neřve, ztrácí o vás zájem.

Celý ON-LINE si můžete přečíst Z D E ! ! !