Nejúspěšnější trutnovskou závodnicí se stala Martina Elhenická, která dosáhla svého životního úspěchu mezi staršími žáky a každý svůj start přetavila v cenný kov.


Zlaté medaile vybojovala v plzeňské padesátce v závodech 50m volným způsobem, 200VZ a 800VZ a přidala stříbrné v závodech 100 a 200Z a 400VZ.
Nejdelší kraulové tratě se staly doménou Jany Zaplatilkové, která vyhrála 800 a 400VZ a přidala bronzový kov na 200VZ.
V kategorii mladších žáků měl plavecký oddíl dva zástupce. Ti však v Novém Jičíně patřili k nejlepším. Nikola Vaníčková udělala výrazný výkonnostní vzestup, když vylovila dvě zlaté (800VZ a 400PZ) a 3 stříbrné (100, 200, 400VZ) a navíc těsně zaostala za limity do juniorské reprezentace.
Její kolega Radoslav Šutriepka dosáhl na zlatou medaili a nejlepší bodový výkon v kategorii žáků v závodě na 1500VZ, kde zvítězil rozdílem třídy. O druhou zlatou medaili přišel v úplném závěru kraulové čtyřstovky, když dohmátl druhý se ztrátou 14 setin.


V domácím bazénu při poháru ČR jedenáctiletých žáků hrála prim Adéla Morávková, která zvítězila v závodě na 200VZ a přidala ještě dvě stříbra a dva bronzy. Byla také tahounem vítězné štafety na 4x50PZ, kde zlatou medaili vybojovala společně s Klárou Antošovou, Kateřinou Mohelskou a Denisou Fikejsovou.


V trutnovské pětadvacítce se prosadili také prsaři se třemi stříbrnými medailemi. Dvě z nich vybojoval Maximilián Malý a jednu Klára Antošová.
Desetiletí jeli sbírat zkušenosti do Domažlic a vrátili se se třemi medailemi zásluhou Daniela Bartůňka (třetí 200VZ, třetí 400VZ) a Karla Lisého (třetí 50P).