„Úplně jsme je podrtily. Nám vycházelo všechno, na co jsme sáhly. Hodně nám to tam padalo z venku,“ radovala se Zohnová po zápase. „Ve druhém poločase jsme je rozběhaly protiútokami a hrálo se nám opravdu dobře.“ Že by tak Trutnov už předčasně mohl začít slavit historický postup z evropských pohárů? „Na to se vůbec nedá brát ohled, protože to bude úplně jiné. Těžší,“ vzkazuje před zápasy v Poháru FIBA.


Na Velké Ceně Krkonoš však Kara nehrála jen s polským družstvem. Ve skupině předtím jí čekaly tři zápasy. „Prohra s Čeljabinskem byl náš nejhorší zápas. Nestačily jsme na ně na pivotě, odkud jsme dostaly hodně košů,“ hodnotil „Čáp“ (přezdívka Zohnové) úvodní vystoupení v turnaji. Po drtivé výhře nad Karlovými Vary pak Trutnov porazil v sobotu večer i Ružomberok. „Pro diváky to byl asi nejlepší zápas, nás bylo jen osm a ještě jsme chytily prodloužení,“ řekla Zohnová.


S první přípravou byla spokojená, i když přiznala, že stále je co zlepšovat. „Teprve se sehráváme. V týmu máme nové holky, které teď potřebují čas a odehrát víc zápasů,“ vysvětluje, jak se v jednom týmu potkaly české a slovenské hráčky s Ruskou a Američankou. „S komunikací je to v pohodě. Na to, že se tady mluví anglicky, jsme si zvykly loni s Čimi. Teď je tu navíc ruština. Trenér to však zvládá perfektně. Je to ruská škola,“ usmála se trutnovská basketbalitka.