Spartak Sklípek Vrchlabí– Neratovice 4:4.

Zápas začal velmi dobře pro domácí. Již po 8 (!) tazích (1. e4 e6 2.d4 d5 3.exd5 exd5 4.c4 Jf6 5.Jc3 Sb4 6.Sg5 0–0 7.cxd5 De8 8.Kd2?? Je4 0:1) získal černými první bod kapitán a služebně nejstarší hráč týmu Lubomír Tejkal.

Vdalší miniaturní partii v18.tahu přinutil po oběti jezdce kapitulovat svého soupeře Libor Špaček. Pak však přišla série tří bodů soupeřů Jan Štursa, který se neubránil prostorové převaze bílého, Petr Buchar nesprávně hospodařil sčasem, ztratil pěšce a pak icelou partii. Třetí, kdo odešel poražen, byl Vladimír Chalupecký, přehlédl jednu soupeřovu kombinaci, kterou soupeř získal výhodu jež uplatnil kzisku celéhobodu.

Pevnou hrou se vbarvách Vrchlabí tradičně prezentuje Adéla Zákoucká, která se silnějším soupeřem postavila lepší pozici a po opakování tahů remizovala. Bohumil Hála svého soka přehrál, jenže po drobné nepřesnosti se soupeři podařilo převézt hru do rovné koncovky– remíza.

Důležitý bod nejen pro sebe, ale ipro celý tým vybojoval na první šachovnici Jan Jüptner, který zakončil partii matem a pak již spěchal do Prahy na pokračování rozehraného turnaje…

Vdalším kole jede Vrchlabí do Mladé Boleslavi.