Závěr prázdnin bude tradičně vyhrazen největšímu streetballovému turnaji trojic ve východních Čechách StreetTRUTNOV 2007. Turnaj, který se v sobotu uskuteční z důvodu stavebních prací na dvoře školy ve sportovní hale Gymnázia Trutnov, se stal během čtyř velice úspěšných ročníků příjemným zakončením prázdnin, který tradičně navštěvují týmy z celé republiky.


I v letošním šestém ročníku se na hřištích objeví milovníci hry na jeden koš z blízkého okolí, ale také z Příbrami, Prahy nebo Děčína.
K prestiži turnaje v hlavní kategorii mužů opět přispějí hráči se zkušenostmi z ligových soutěží. Velkou výzvou bude pro mužstva neúčast čtyřnásobných vítězů celku Seveřanů a prvoligových mužů Trutnova, kteří se v té době budou potit na soustředění. Zajímavé duely se rozjedou od 9 hodin v několika kategoriích (chlapci a muži ročník narození 1990 a mladší, r. n. 1989 a starší a dívky a ženy). Jednotlivá družstva by měla mít jednotná trika a míč na rozcvičení.


Kromě klání pod basketbalovými koši jsou připraveny soutěže pro hráče i diváky. Přihlášky a podrobné informace naleznete na internetových stránkách turnaje www.streettrutnov.cz