„Aspoň jsme si tím napravili reputaci,“ usmála se jediná dívka ve startovním poli. Její tým si totiž týden před dolnobousovským mistrákem uřízl ostudu při evropském závodě ve Štikovské rokli, kde Kuželové během finálové jízdy došel benzín.'

V úmorném vedru prokázala Kuželová své kvality už v prv〜ním tréninku, skončila druhá. Ve druhém pořadatelé nakropili trať tak, že se žádný jezdec už nezlepšil.

Kritické chvíle přišly v rozjížďkách. „Začalo mě zlobit benzínové čerpadlo,“ přiblížila problémy Kuželová. I přesto v první a v druhé rozjížďce své postavení na druhé pozici uhájila. Třetí rozjížďka se však už pro ní stala osudnou. Čerpadlo vypovědělo svou službu a Kuželová nedojela. Ani tato závada ji však o první řadu ve finále nepřipravila. „Byla jsem ale nervózní, protože jsem věděla, že se může stát znovu.“

Nakonec se vypůjčeným čerpadlem Kuželová zajela skvěle. Způsobem start – cíl si udržela druhé místo. A být závod ještě o půl kola delší, mohla slavit i vítězství. Vedoucímu Kupcovi začal odcházet motor. „Mezera už byla velká,“ trošku si povzdychla jinak velmi spokojená dívka.

Výsledky – 4. závod MMČR, Dolní Bousov: 1. Kupec, 2. Kuželová, 3. Zeman, 4. Roučka, 5. Formánek, 6. Gomzjakov, 7. Černý. Průběžné pořadí D3 600 JB: 1. Kupec 80 bodů, 2. Kuželová 56, 3. Kubíček 49, 4. Zeman 49, 5. Formánek 47, 6. Roučka 46, 7. Gomzjakov 44, 8. Černý 31, 9. Demkin 17, 10. Horner.