Sportovní areál v Libotově také letos ožije dvěma oblíbenými předprázdninovými turnaji. Nejprve se tu bude hrát klání ve volejbale, na konci června pak zdejší travnatou plochu zaplní milovníci malé kopané.

Dobrou zprávou pro nadšence těchto sportovních odvětví je fakt, že na obě akce zbývají ještě volná místa. Pod vysokou sítí se bude hrát již tuto sobotu a do kapacity dvaceti týmů zbývá dopsat poslední jeden kolektiv. Podmínkou účasti jsou i na 14. ročníku tradičně dvě ženy v sestavě, v ceně startovného pak konzumace vepřové kýty a krkovičky po celý hrací den.

Na turnaj naváže večerní zábava s hudbou a samozřejmostí je možnost využití stanového městečka přímo v areálu

close Volejbalový Libotov cup se uskuteční už tuto sobotu. info Zdroj: Filip Kraus zoom_in Volejbalový Libotov cup se uskuteční už tuto sobotu.

Fotbalový turnaj přijde na řadu v sobotu 24. června a podruhé v historii si pořadatelé věří na naplnění kapacity 24 mužstev. Zde zbývá zaplnit poslední dvě místa. Malá kopaná v Libotově zahájila tradici v roce 2012 a letos půjde o 11. ročník. Zahájí jej páteční losování s večerním posezením, také zde nechybí stanové městečko a účastníci se již nyní jistě těší na vyhlášenou libotovskou kuchyni, která při žádném ročníku nemůže scházet. I tady fotbalovým zápolením dění v areálu neskončí, následovat bude diskotéka.

Zbývá doplnit kontakty, na nichž se lze do turnajů přihlašovat. U volejbalové akce je to číslo 737 558 826, u fotbalové pak 724 717 854.

close Předposlední červnový víkend bude v Libotově patřit turnaji v malé kopané. info Zdroj: Filip Kraus zoom_in Předposlední červnový víkend bude v Libotově patřit turnaji v malé kopané.