Hosté na severu Čech vládli a s přehledem dokráčeli k jistému vítězství o pět branek. Díky němu se v tabulce na čele trhli pronásledovatelům z Litoměřic. Tamní tým GL totiž v městském derby nečekaně nestačil na Radobýl.

II. liga

Dalmach Turnov – Indoss Plzeň 2:7 (0:4)

Fakta – branky: Krejčík, Mencl – Filinger 3, Šebek 2, Vnuk, Koc. ŽK: 3:4, ČK: 1:0 (D. Hurt). Diváci: 150. Dalmach Turnov: Koubus – Krejčík, Kratochvíl, Pařízek, Vítek, D. Hurt, Petřík, Bangha, Mencl, Kroupa, Pekař.

Dalmach hostům vstup do utkání ulehčil a již ve třicáté vteřině po špatné rozehrávce to bylo 0:1. V 5. minutě se radovala opět Plzeň, když Vnuk asistoval Filingerovi. Domácím se vůbec nedařilo dostat do tempa, a tak Indoss stačil brankami Šebka a Filingera do konce poločasu zvýšit až na 0:4.

Ve druhé půli se hra začala vyrovnávat, ale v držení míče hostující celek vynikal. Ve 27. minutě přidal další branku, ale hned na to stav korigoval Krejčík po asistenci Petříka – 1:5. Poté opět přišla střelecká vlna Plzně a dvěma góly hosté navýšili skóre na 1:7. V poslední minutě stačil zmírnit porážku Dalmachu „jednačtyřicátník" Mencl, jenž se tak stal nejstarším hráčem domácích, který kdy skóroval ve druhé lize.

Další výsledky 15. kola

Démoni Česká Lípa – Boca Chotěboř 8:6, Combix Ústí n. L. – Arsenal Benešov 11:1, Tex-Color Písek – F.A.Zole Česká Lípa 12:3, GMM Jablonec – Malibu Mladá Boleslav 7:2, Radobýl Litoměřice – GL Litoměřice 8:7.

Program 16. kola (6. – 8. 2.)

Pátek 20.00: Plzeň – Jablonec. 20.20: GL Litoměřice – Benešov. 20.30: F.A.Zole – Radobýl Litoměřice. Sobota 20.30: Chotěboř – Dalmach Turnov, Mladá Boleslav – Písek. Neděle 16.00: Ústí n. L. – Démoni ČL.