Pomyslnou tečku za veleúspěšnou sezonou udělali ve čtvrtek odpoledne zástupci volejbalového oddílu TJ Slavia Hradec Králové. Dospělé celky získaly medailová umístění v uplynulém ročníku I. ligy a muži své tažení do finále opepřili ještě fantastickou účastí ve Final Four Českého poháru.

Slávisté si při semifinálovém utkání převzali bronzové medaile za svou účast při nedávném Final Four Českého poháru.
Suverénní Slavia. Volejbalisté z Hradce Králové jsou ve finále play off I. ligy

V atriu restaurace Slávka si tak oba hradecké týmy daly dostaveníčko a kluboví představitelé si pro úspěšné hráče a hráčky připravili slavností předání medailí. Volejbalistům náležely stříbrné kovy poté, co to tým dotáhl až do finále druhé nejvyšší soutěže v republice, kde se nakonec po nervy drásajícím průběhu usmálo štěstí na soupeře z Dobřichovic.

logo TJ Slavia Hradec Královélogo TJ Slavia Hradec KrálovéZdroj: TJ Slavia HK volejbalTaké volejbalistky byly letos krůček od finálové účasti, v semifinále play off ale ve zlatém setu podlehly Českým Budějovicím, aby v sérii o bronz přemohly pražské Lvice 3:2.

Volejbalistky hradecké Slavie si v letošním ročníku I. ligy žen došly pro bronzové medaile. Myslely však i na víc.
Honba za titulem pokračuje v Hradci! Volejbalistky jsou od čtvrtka bronzové

Oba týmy se po celou sezonu a hlavně v jejím finiši mohly opřít o úžasnou podporu svých fanoušků a ani na ně tak činovníci oddílu nezapomněli. Odměněni věcnými dary tak byli ve čtvrtek také zástupci Fans Volley HK a společně s reprezentanty hradecké Slavie si mohli připomenout sezonní úspěchy.

Předáváním ocenění provázel moderátor Václav Pilný a poděkování za prostory a skvělý servis směřoval od všech členů TJ Slavia Hradec Králové i pracovníkům restaurace Slávka.

Čtvrteční odpoledne se v královéhradecké restauraci Slávka neslo ve slavnostním duchu. Předávaly se tu medaile dospělým kolektivům Slavie.Čtvrteční odpoledne se v královéhradecké restauraci Slávka neslo ve slavnostním duchu.Zdroj: Karolína Ježková