Lokomotiva Česká Lípa – TJ Zikuda Turnov 3:0 (18, 22, 17) a 2:3 (20, –25, 20, –17, –13)

Turnovskému družstvu chyběly opory Melich, Vojta a Černý. V prvním utkání domácí nastoupili ve vysokém tempu a hosty prakticky k ničemu nepustili. Ve druhém setu to byl vyrovnaný boj, ale v koncovce byli opět šťastnější Českolipští.

V odpoledním utkání nastoupili turnovští hráči po domluvě trenéra jako vyměnění, s cílem udržet se na druhé příčce, která zaručuje postup do baráže o extraligu.

V prvním setu se to ještě nepovedlo, ale ve druhém, v dramatické koncovce 25:27, vyrovnali na 1:1. Sérií zbytečných nepřesností ale ztratili další set. Poté trenér Šimůnek vsadil vše na jednu kartu a místo nahrávače Maiera, který se přesunul na smeč, začal hru tvořit Cimbál. Karta se začala obracet a Turnov nakonec vybojoval cenné vítězství.

Sestava Turnova: Maier, Illich, Kubíček, Hlubůček, Vacík, Hylmar, Mlejnek, Cimbál, Ponc a Čech. Už dnes čeká doma Turnováky další těžké utkání proti SK Prosek Praha, v neděli pak s Prosekem B. Obě dvojutkání začínají v 9 a ve 13.30 v hale TJ Turnov.