V kategorii žáků se počítají dva nejlepší závodníci z každé kategorie – mladší a starší, žáci a žákyně. V konkurenci 15 přeborníků krajů zvítězila s náskokem 16 bodů Základní škola Studenec před Pardubicemi a třetí bylo Gymnázium Turnov. Vítězné družstvo Studence běželo ve složení Šemberová, Urbanová, Kadavá, Jezdinská, Šimůnková, Pacholíková, Tauchmanová, Hamáčková, Klůz, Kalenský, Jezdinský, Postolka, Š. Kučera, T. Kučera, Klíma a Čejka.

Základ bronzového turnovského družstva tvořili běžci z obou turnovských oddílů z OOB TJ Turnov Hudská, Roškotová, Linková, Brožová, Nejezchlebová, F. Wolf. Z SOK TJ Turnov to byli Horák a Malina.

„Nejdůležitějším článkem družstva však byli závodníci, kteří se OB aktivně nevěnují a zaslouží si velký obdiv, že náročné tratě úspěšně zvládli: Jana Ježková, Lukáš Procházka Lukáš, Libor Bukvic a Ludvík Rubáš,“ poznamenal trenér orientačního běhu Jindřich Kořínek.

Ve svých kategoriích bojovali i studenti. V konkurenci 16 týmů se turnovskému družstvu dařilo ještě lépe, když obsadilo výtečné druhé místo. Družstvo běželo ve složení Pavlovcová, Dlouhá, Loudová, Wolf, Zakouřil a Vágenknecht. V této kategorii úspěch regionálních barev podtrhlo ještě šesté místo družstva Gymnázia a SOŠ Jilemnice.

Výsledky finále družstev: Kategorie D7+H7+D9+H9: 1. ZŠ a MŠ Studenec 191, 2. Gymnázium Dašická Pardubice 175, 3. Gymnázium Turnov 165, 4. ZŠ Šumperk 162, 5. ZŠ Luhačovice 152, 6. Gymnázium Jihlava 137. Kategorie DS+HS: 1. Gymnázium Třinec 96, 2. Gymnázium Turnov 84, 3. Gymnázium F. M. Pelcla Rychnov n. K. 83, 4. Gymnázium Dašická Pardubice 82, 5. Gymnázium Lesní čtvrt Zlín 79, 6. Gymnázium a SOŠ Jilemnice 78.