SC Premium Stonava – SSK ico Jilemnice 3:1 (1:1)

V prvním poločase byla jasně lepší Jilemnice, ujala se vedení střelou Vaška, ale další čtyři velké šance zůstaly nevyužity. Útočník Havel dokonce obešel i brankáře, ale z úhlu trefil jen tyč prázdné branky. Soupeř stačil vyrovnat po ojedinělé šanci a ve druhé půli zápas nakonec otočit. „Nejprve jsme měli neskutečnou smůlu v zakončení a na konci nás srazila chybná rozhodnutí sudích, kteří za vymyšlené fauly nařídili trestný kop a nakonec i penaltu, z které padl třetí gól,“ nebral si servítky prezident SK Sico Jilemnice Milan Szabo.
Branky: 13. a 34. Dorozlo, 40. Goj – 5. Vašek. Rozhodčí: Daněk, Mikoška, ŽK: 1:2.

SF Klimco Darkovice – SK Sico Jilemnice 1:3 (1:1)

Na začátku utkání se ještě jilemničtí hráči vzpamatovávali z nešťastné prohry a nevyužili pár gólovek. Postupně se ale rozehráli a převzali naplno otěže zápasu – konečný rozdíl skóre mohl být i výraznější. Při několika šancích soupeře jilemnické družstvo podržel brankář Ondřej Kos.
Branky: 13. Bury – 20. a 24. Kraus, 27. Němec. Rozhodčí: Vitásek, Daněk, ŽK: 2:1. Sestava Jilemnice: Kos – Vašek, Paulů, Kraus, Havel, Němec, Illner, Koudelka. Připraveni byli i Zuzánek, Pivoňka a Smolík.

Příští turnaj Celostátní ligy se bude hrát v sobotu 23. ledna v Jilemnici, domácí futsalisté budou mít za soupeře týmy Bombarďáci Větřní a Chemcomex Praha.

Další utkání 15. a 16. kola: Prachatice – Chemcomex Praha 2:2, Větřní – Chemcomex Praha 3:7, Prachatice – Klatovy 2:3, Větřní – Klatovy 5:0, Stonava – Nový Bor 5:1, Darkovice – Nový Bor 6:2, Polička – Sádek 2:1, Slavičín – Sádek 2:3, Polička – Běloves 6:1, Slavičín – Běloves 4:3.