Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Nováček extraligové prokletí v Kopřivnici nezlomil

Dvůr Králové - Nejvyšší soutěž házenkářů zůstává pro hráče Dvora Králové stále začarovaná. Získat první body se nováčkovi nepodařilo ani v Kopřivnici, kde Dvoráci utrpěli šestou porážku v řadě. Dramatické utkání sehrál druhý východočeský zástupce v extrelize. Jičín doma porazil Frýdek-Místek o jediný gól.

6.10.2009

Ilustrační foto - házenáFoto: Jan Bartoš

KH Kopřivnice – 1.HK Dvůr Králové 32:29 (16:15). Naprosto vyrovnaný zápas sehrál nováček v Kopřivnici. V prvním poločase předvedl velmi dobrý začátek (5:3) a závěr, kdy stáhl náskok domácích na jeden gól (15:16). Kopřivnice si po přestávce udržovala vedení, Dvoráci jí však nedovolovali vzdálit se. V závěru snížili na rozdíl dvou gólů, ale koncovka utkání vyzněla pro domácí. Fakta – rozhodčí: Bauer, Tvrdoň. Sedmimetrové hody: 7/5 – 8/7. Vyloučení: 9:11. ČK: 1:1 (Rachač – Groh). Diváci: 300. 1.HK Dvůr Králové n. L.: Babčaník, Vaněček – Kotík 2, Fiedor 2, Jůza 4/3, Kulhánek 5, Voňka, Hracha 4/1, Groh 4, Železňák 3/3, Klouček 3, Zelinka 1, Gogolák, Hanák 1. Nejvíce branek domácích: Opálka 8/4, Rachač 8.

HBC Ronal Jičín – SKP Frýdek–Místek 24:23 (12:14). Hosté z Moravy odehráli v Jičíně výbornou první půli a ještě v 53. minutě vedli o tři branky (19:22). Pak ovšem domácí obranu a zásluhou tří branek Chroustovského z čtyřgólové série otočili na 24:22. Frýdek v poslední minutě stačil pouze snížit po střele Vaculy. Fakta – rozhodčí: Průcha, Větrovský. Sedmimetrové hody 4/4 – 4/4. Vyloučení 3:4. Diváků: 550. HBC Ronal Jičín: Veverka, Barák – Chroustovský 8/3, Vtípil 4, Bareš 3, Brykner 2, Král 2/1, Rychna, Babák, Masák, Kolomazník a Šulc po 1, Kvasnička, Vocásek. Nejvíce branek hostů: Hes 8/4, Vacula 4.

Další výsledky: Plzeň – Třeboň 30:24 (17:13), Dukla Praha – Přerov 31:20 (14:9), Lovosice – Zubří 20:19 (12:12), Hranice – Karviná 31:24 (15:14).

6.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
PATRIK HOLOVIČ je druhým nejlepším střelcem I. A třídy. Stráži v dresu Košťálova-Libštátu vstřelil dva góly.

Jablonečtí zabránili fiasku v hodině dvanácté

Žena pomohla zraněnému ze rvačky, někdo ji mezitím ukradl mobil

NAŠI PRVŇÁCI ze ZŠ Komenského Trutnov

Trutnovsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

TIP LIGA: Pelák jako jediný trefil sedm výsledků

Trutnovsko, Pojizeří - Třiatřicet branek nabídlo deset vybraných utkání víkendového pokračování podzimní části TIP ligy. Ve výsledku tipovací soutěže čtenářů Krkonošského deníku ale počet vstřelených gólů v 9. kole nehrál žádnou roli.