OBRAZEM: Ocenění pro Hindrákovou a Kuřitkovou

Trutnov - Basketbalový oddíl Lokomotivy před nedělním zápasem vzdal hold dvěma hráčkám, které odehrály nejvíce zápasů za Trutnov.

1.10.2017

Loko Trutnov - Technic BrnoFoto: Jan Bartoš

Kateřina Hindráková jich posbírala 360, Pavla Kuřitková 318. Jejich dresy byly vyvěšeny na stěnu haly a po zámořském vzoru zůstanou jejich čísla v současném týmu nedotknutelná. V utkání 3. kola ŽBL Trutnov porazil Technic Brno 85:60 a dosáhl první výhry v sezoně. Domácí tým rozhodl o vítězství nad dosud neporaženým Technikem Brno velice rychle. Po dvanácti minutách vedl 30:9. V utkání bodovaly všechny hráčky, včetně ligové debutantky, šestnáctileté Terezy Králové.

BK Loko Trutnov - Technic Brno 85:60 (25:9, 44:19, 64:38). Body: Goff 27, Snyder 11, Brandao 9, Vacková 7, Vašáková 6, Vymazalová a Rylichová 5, Patočková a Štěbetáková 4, Kozumplíková a Králová 3, Váchová 1 - Zítková 15, Selucká 12, Murgašová 10, Gašicová 9, Stehlíková 7, Šívrová 3, Půlpánová a Titzová 2. Rozhodčí: Baloun, Kovář, Lukeš. Fauly: 23:27, TH: 35/26 - 27/20, trojky: 5:2, 5 osobních chyb: 0:1 (40. Gašicová), diváci: 250.

Petr Kapitulčin, trenér BK Loko Trutnov: "Po rozpačitých prvních pěti minutách jsme následně předvedli vynikající dvanáctiminutovku plnou pohledných kombinací, kterou jsme vyhráli snad o třicet bodů. Ve druhém poločase jsme výrazně rozložili minutáž mezi všechny hráčky, ovšem i přes tento fakt inkasovat za druhý poločas 41 bodů rozhodně není pro náš tým dobrá vizitka. Přesto jsme rádi, že máme na svém kontě první vítězství a pevně věříme, že náš výborný výkon v prvním poločase přiláká na naše zápasy více fanoušků."

Lucie Zítková, trenérka Techniku Brno: "Byli jsme strašně nepozorní, velmi špatně jsme bránili a komunikovali. Neproměňovali jsme jednoduché střely, ani jsme si nevytvářeli pozice. Ve druhé polovině zápasu to už bylo lepší, hra se vyrovnala, ale rozdíl ve skóre byl velký."

Autor: Redakce

1.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

FOTBALOVÝ servis: Debakl Vrchlabí v Jaroměři

Robin Böhnisch (vlevo)

Nevylučuji předčasné volby, řekl Böhnisch. Ze sněmovny po 14 letech vypadl

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Hradec Králové /KOMENTÁŘ/ - Demokracie má díky volbám své vzrušující momenty, jakkoli by je v politice hledal možná jen masochista. V Královéhradeckém kraji voliči o víkendu dopsali příběh, který se začal vyprávět přesně před rokem po skončení krajských voleb.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.