„Herlíkovice mám rád už z doby svého mládí, kdy jsme pravidelně do Vrchlabí jezdívali na lyžařské závody. Zdejší sjezdovky jsou široké, členité, zkrátka pestré, což se mi líbí. Závodní sjezdovka vedle čtyřsedačky je parádní, a proto jsem ji rád v minulosti vy-užíval pro přípravu. Navíc jsem zde vyhrál své vůbec první mistrovství republiky," prozrazuje Ondřej Bank.

„Spolupráce nás těší, je to logický a přirozený krok vzhledem k lyžařským podmínkám v Herlíkovicích a dlouhodobému vztahu Ondry k této lokalitě. Mohu prozradit, že Ondřeje Banka neuvidí fanoušci jenom na reklamních nosičích, ale budou si tu s ním moci v průběhu sezóny zalyžovat a poměřit síly v rámci měřeného slalomu," prozradil Michal Hošek ze společnosti Snowhill, která areál provozuje.

„Navíc mě pojí přátelství s bývalým špičkovým lyžařem Martinem Vokatým, který je teď jedním z majitelů. Pro lyžování je velkým přínosem, když se lidi se vztahem k tomuto odvětví věnují provozování areálů," podotkl Ondřej Bank, který má letošní sezónu opět hodně hektickou. „Teď jsem se třeba vrátil ze závodů v Kanadě a USA. Ale v Herlíkovicích se několikrát ukážu," slíbil.