V sobotu se sešli orientační běžci v Nedamově u Dubé. Nejvíce se dařilo Petru Kvapilovi z TJ SOK Turnov, který vyhrál před Tomášem Kořínkem a Matoušem Karvánkem (oba OK Jiskra Nový Bor). Dařilo se i dvěma zástupcům oddílu OK Reco Sport – Ivan Vydra doběhl jedenáctý a o dvě místa za ním novic týmu Zdeněk Kořínek.

V neděli se orienťáci přesunuli do Sedmihorek, kde trať připravil sobotní vítěz Petr Kvapil. Tady byl nejúspěšnější „eliťák“ Pavel Hradec z OK Chrastava před turnovskými závodníky Martinem Vlčkem a Martinem Váňou. Ivan Vydra doběhl dvanáctý a Zdeněk Kořínek dvacátý.

Celkově je v šestém ročníku Bor Cupu toto pořadí: 1. David Nehasil (OK Jiskra Nový Bor), 2. Petr Kvapil (TJ SOK Turnov), 3. Matouš Karvánek (OK Jiskra Nový Bor).

Na sedmé místo se již mezi 102 bodujícími závodníky posunul Ivan Vydra. Poslední dva závěrečné závody se uskuteční o víkendu 6. a 7. března.
Poté již odstartuje jarní sezona orientačních běžců závodem nazvaným Jarní skály v blízkosti hradu Kost (13. března) za pořadatelství oddílu TJ SOK Turnov.