Turnov – Milevsko 27:17 (10:9)

Domácí hráčky utkání nemínily v žádném případě podcenit, a tak začaly zostra. Po deseti minutách měly na kontě čtyři vstřelené branky, zatímco soupeřky míč do sítě nedostaly ani jednou. Následně Turnov vystupňoval náskok až do šestibodové výše.

Závěr poločasu ale Fuchsovy svěřenkyně nezvládly. Milevsko předvedlo drtivý finiš a do kabin odcházelo pouze s jednobodovým mankem.

Po změně stran se ale hráčky v bíločerném opět zlepšily. Díky neprostupné defenzivě a smrtícím útokům se vývoj utkání vrátil pevně do jejich rukou. Řada dalších šancí navíc zůstala nevyužita, poslední celek tabulky tak odjel s ještě lichotivým skóre.

Nejvýraznější měrou se na povinném vítězství podílela Claudia Davidová. Obranu sokyň zatížila hned osmi góly.

TJ Turnov (branky): Podhajská, Kučerová – Davidová (8/1), Aissi (5), L. Ševrová (3/2), V. Ševrová (3), Vališová (3), Kohoutová (2), Nalezencová (2), Víšková (1), Bártová, Gahlerová, Šafářová.

Ostatní zápasy: Cheb – Tachov 24:20, Strakonice – Vršovice B 24:22, Ústí nad Labem – Kobylisy B 23:22, Ledeč nad Sázavou – Pardubice 21:36, Astra – České Budějovice 22:28.

Příští kolo: Pardubice – Ústí nad Labem, Vršovice B – Astra Praha, Cheb – Turnov (sobota 15.00), Tachov – Strakonice, Kobylisy B – Milevsko, České Budějovice – Ledeč nad Sázavou.