RADIM KYSELA PŘEKONÁVAL REKORDY
Prvně jmenovaný obsadil výborné 7. místo a mezi chlapci stejného ročníku skončil dokonce druhý. Výborně zaběhl především 100 metrů překážek a kilometrovou trať, kde si vylepšil své osobní rekordy. Dobře si vedl i ve skoku o tyči (3,30 m), výšce (163 cm) a dálce (564 cm).

Také Cyril překonával osobní rekordy. Závěrečný kilometr i stovka překážek mu vyšly skvěle, stejně tak skok o tyči a do dálky. To se bohužel nedá říct o hodu diskem, kde zaznamenal tři přešlapy a ztratil cenné body, jež by mu určitě zajistily lepší umístění. Cyril ale i tak skončil v konkurenci chlapců z celé republiky na pěkném 14. místě.

Radim Kysela obsadil v pětiboji dvanáctou příčku a překonal všechny své osobní rekordy – v běhu na 60 metrů, 60 metrů překážek, 800 metrů, hodu kriketovým míčkem a ve skoku dalekém.

DESET TITULŮ Z KRAJSKÝCH PŘEBORŮ
Ve stejný den se konaly i krajské přebory jednotlivců mužů a žen, kde se představilo mnoho turnovských závodníků. Domů si odvezli 10 medailí, z toho šest přebornických titulů. Dva cenné kovy získal sprinter Ladislav Víla, jenž vyhrál běh na 100 metrů v osobním rekordu 10,63 s, bohužel však s nedovolenou podporou větru. Stejně tomu bylo i na dvojnásobné trati, kde rovněž foukal vítr příliš silně. V této disciplíně si vysloužil bronzovou medaili!

Zlato a bronz získal také Michal Hanyk, který ovládl závod na 800 metrů ve výborném čase 1:59,74 s a v běhu na 1500 metrů doběhl třetí (4:23,55).

Na tříkilometrové trati měl AC Turnov mezi ženami dokonce medailistky dvě. Jana Pekařová vyhrála a Michaela Vundererová skončila na třetím místě, když si vylepšila svůj osobní rekord. Muži skvěle běželi štafetu na 4 x 100 metrů. Ve složení Jan Bílý, Josef Havrda, Filip Horký a Ladislav Víla si doběhli pro zlatou medaili. Tu získal i Josef Egrt, jenž vyhrál hod kladivem výkonem 60,90 m, což je o 34,71 m více, než druhý závodník. Dvě medaile získal Jan Hájek, vítěz hodu oštěpem a vicemistr v hodu diskem.

STARŠÍ ŽACTVO PŘIDALO DVA TITULY
Turnov – Na své starší kolegy navázali účastí na krajském přeboru v Mladé Boleslavi také turnovští žáci a žákyně. A dařilo se jim skvěle! Odvezli si osm medailí a mnoho osobních rekordů. Nejcennější kov vybojovali Lucie Sajdlová a Jakub Šafář. Stříbro vybojovala nejprve v běhu na 100 metrů překážek Nela Vaníčková a stejně se vedlo štafetě dívek na 4x300 metrů ve složení Andrea Fotrová, Amélie Hobelantová, Karolína Kautzká, Lucie Sajdlová, bronz pak náleží Romanu Hanykovi (800 m), Karolíně Kautzké (1500 m), Anně Vašínové (300 m) a Amélii Hobelantové (skok vysoký).

Výsledky severočeských atletů jen potvrdily, že má AC Turnov širokou základnu talentovaných závodníků, kteří se ve sportu neztratí.