Turnov – Písek 9:4 (0:0)

Sto třicet diváků si muselo na úvodní gól počkat hodně dlouho. V nepohledném úvodním poločase totiž nepadl ani jeden. Domácí sice útočili a vytvořili si soustavný tlak, Písek se však zatáhl do hluboké defenzivy, a tak žádná výraznější gólová situace ani nenastala.

O to lepší podívanou si pak mohli fanoušci červenobílého klubu užít po změně stran. A to i přesto, že zpočátku se více dařilo Písku. Po úvodním gólu domácího Vojtěcha Hurta totiž soupeř skóre během šesti minut otočil na 1:2, přičemž ještě nastřelil tyč. Závěrečná desetiminutovka však patřila jednoznačně domácím. Dalmach se dostal do vedení 5:2 a i když hosté snížili, jejich kanonáda neustávala. Brankově se blýskli Petřík, Kratochvíl a Pařízek, kteří se prosadili dvakrát, jednou trefou jim sekundovali Krejčík, Šulc a již zmíněný V. Hurt.

V tabulce si tak Turnov polepšil, když poskočil na osmé místo. Už o víkendu však bude svou pozici hájit na půdě silné Mladé Boleslavi, která, ač nováček, okupuje přední místa druhé ligy.

Branky: Petřík 2, Kratochvíl 2, Pařízek 2, Krejčík, Šulc, V. Hurt – Frank 2, Nováček, Šteier. Turnov: Koubus – Krejčík, Kratochvíl, Vítek, Pařízek, Mencl, Šulc, V. Hurt, Petřík.

Ostatní zápasy: Démoni Č. Lípa – Ml.Boleslav 4:3 (3:2), Benešov – Plzeň 4:7 (0:2), GL Litoměřice – Ústí n.L. 11:7 (3:4), Jablonec n. N. – F. A. Zole Č. Lípa 1:7 (0:2), Radobýl Litoměřice – Chotěboř 9:10 (7:6).

Příští kolo: F. A. Zole Č. Lípa – GL Litoměřice, Ústí n. L. – Radobýl Litoměřice, Chotěboř – Benešov, Plzeň – Démoni Č. Lípa, Mladá Boleslav – Turnov (neděle 15.30), Písek – GMM Jablonec n. N.