Vše ale přibrzdila nejtěsnější domácí porážka od ústeckých rivalů. Poločasový stav 2:3 vydržel až do konce utkání.

II. liga

Dalmach Turnov – COMBIX Ústí n. L. 2:3 (2:3)

Fakta – branky: 12. a 20. Pařízek – 10. Krok, 14. a 18. Malec. Rozhodčí: Dragoun, Vrtal. ŽK: 3:2. Diváci: 90. Dalmach Turnov: Hyka – Kratochvíl, Pařízek, Vítek, Šteffan, Šimek, V. Hurt, D. Hurt, Šulc, Randák, Bangha, Špína, Mencl, Semenský. Trenér: Krejčík.

Domácí začali zápas aktivně a už v 7. minutě pálil Vojtěch Hurt do tyče. Šulce o chvíli později vychytal brankář Marek a o to víc mrzelo, když se v 10. minutě dostali do vedení hosté. Náskok Ústeckým vydržel dvě minuty. Pak hosté nedovoleně zastavili Šulce a z penalty srovnal Pařízek na 1:1.

Katem turnovských zápasových nadějí se v utkání stal hostující Malec. Ten nejprve ve 14. minutě vrátil svému týmu náskok a dvě minuty před pauzou jej po brejku zdvojnásobil – 1:3. Klasický gól do šatny z nohy Pařízka znamenal zvýšení nadějí na zvrat, další góly ale nepadaly. Větší šance měli hosté, Hyka držel Dalmach ve hře, pět minut před koncem ale Pařízek mířil jen do břevna a při turnovské power-play na skóre nic nezměnila ani tyč soupeře.

Další výsledky 13. kola

GL Litoměřice – Betis Kadaň 1:1 (1:0), GMM Jablonec – BOCA Chotěboř 4:4 (2:1), Arsenal Benešov – ISŠ Příbram 3:5 (1:0), Olympik Mělník – Malibu Mladá Boleslav 6:3 (1:2), HERD Hradiště – Ludis Třebenice 4:3 (2:1).

Program 14. kola (15. – 17. 1.)

Sobota 17.30: Chotěboř – Litoměřice. Neděle 16.30: Mladá Boleslav – Benešov. 20.00: Ústí n. L. – Mělník.