Pravidla jsou stejná jako u fotbalové Fortuna ligy, proto neváhejte a hrajte! Společně s celkovým vítězem oceníme další nejúspěšnější hráče v konečném pořadí. Výherci jednotlivých kol Zimní Tip ligy se mohou těšit na láhev medoviny.

Jak tipovat? 1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Krkonošský deník, Bulharská 140, 541 01 Trutnov) nebo sběrných schránek Tip ligy Deníku. Obálku se soutěžním kupónem zřetelně označte slovy „Tip liga“. 2. Na webových stránkách našeho Deníku na www.krkonossky.denik.cz

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. emailovou adresu). Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum -10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů.

Kompletní pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

Supertrefa. U vybraného zápasu hráči vyplní konečný výsledek a výsledek první třetiny či poločasu Supertrefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů. Uzávěrka kola – pátek 16.00: Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání.

Sběrná místa:

Pro zimní Tip ligu 2009 byla dočasně zrušena sběrná místa v restauraci na fotbalovém hřišti v Poříčí, v potravinách Damping na pěší zóně v Trutnově a v Hospodě u Machače v Horním Starém Městě.

seznam míst, kde jsou umístěny sběrné schránky:
Motorest na Kovárně v Dolní Branné (uzávěrka ve čtvrtek do 12.00)
CA TOMA, ul. dr. Hejny, Úpice (uzávěrka čtvrtek 16.00)
Sazka – Sportka na náměstí TGM ve Dvoře Králové
Fortuna v Trutnově, Spojenecká ulice
Hypermarket Hypernova v Trutnově
Redakce Krkonošského deníku v Bulharské ulici 140