Zatímco Turnov aktuálně kosí vlna zranění především ofenzivních hráčů (mimo jsou Bárta, Moravec a dlouhodobě i Havel), Jabloneček se potýká s řadou odchodů také klíčových opor (Soběslav, Krystan, Linka, Dorničák, Hlubuček, Sehnal, Vodrážka). Do startu mistrovské soutěže přitom zbývají již jen necelé tři týdny!

Jablonec n. J. - Převýšov 0:1 (0:1)

Příprava Jablonečku zatím smysl příliš nenabírá. Také proti Převýšovu podzimní divizní štika představila jen kombinovaný tým, složený převážně z hráčů Jablonce nad Nisou či z fotbalistů, kteří jsou u Jizery pouze na zkoušce. Z podzimního výběru se na hřišti objevili jen Krejčík, Povr a Helm. Zatím jedinou potvrzenou posilou pro Sokol je brankář Petr Králíček přicházející z nižších soutěží v Německu.

Zápas s Převýšovem přinesl jediný gól v 10. minutě. Soupeř měl po celý čas navrch a pro svěřence Zbyňka Houšky, kteří se do hry příliš nedostávali, je výsledek velmi lichotivý. Nejbližším sokem pro Jabloneček bude Nový Bor.

Turnov - Bozkov 9:1 (5:0)

Přátelské utkání s účastníkem krajského přeboru tým Josefa Petříka příliš neprověřilo. Bozkov přijel v nekompletním složení, a tak mu museli vypomoci turnovští hráči Šteffan se Šimkem. Výsledkem bylo přesvědčivé vítězství favorita, v jehož dresu se hattrickem blýskli Bernát a Šulc.

V tomto týdnu čekají na turnovské hráče dvě utkání nejprve se ve středu střetne se Železným Brodem, v sobotu pak s Chrastavou.

Branky: Bernát 3, Šulc 3, Poláček 2, Tvrdý. FK Pěnčín-Turnov: Hyka - Tvrdý, Šimek (46. Novotný), Matoušek, Kratochvíl - Finklár, Randák, Beníšek (46. Kunst), Bernát (30. Veber) - Šulc (60. Petřík), Dlouhý (46. Poláček).