Soupeři ve skupině jim budou Chemcomex Praha, aktuální vítěz Celostátní ligy, Bombarďáci Větřní, další tým z nejvyšší soutěže a celek z nižších futsalových soutěží Autocentrum Jílové. Druhou skupinu tvoří Novabrik Polička, Střed Klub Plzeň a dva místní celky Oerth-Med České Budějovice a Tex-Color České Budějovice.

Z obou skupin postoupí dva nejlepší celky, které si to rozdají v semifinále a později finále o vítězství v Českém poháru. O třetí pozici rozhodnou pokutové kopy.

Uplynulý víkend odehráli sáloví fotbalisté také finálový turnaj Celostátní ligy. Jilemnický celek na cestě do nejlepší čtyřky zastavili před čtrnácti dny hráči Poličky, a tak hráči Sica pouze sledovali vývoj zpovzdálí.

V semifinálových střetnutích byl však přemožitel Jilemnice naprosto bezzubý. Chemcomex Praha opět ukázal, že patří k naprosté špičce u nás a přejel Poličku nejprve 6:0 a v odvetě 6:2. Pohodlně tak postoupil do finále.

Ve druhém semifinále nejprve Stonava se Zlínem v poločase vedla, nakonec však soupeř dokázal výsledek zápasu vyrovnat, a tak musela rozhodnout odveta. V ní předvedl lepší formu Zlín a nováček soutěže tak postoupil do souboje o celkové prvenství. Na Stonavu zbyl souboj o třetí místo. Ani v něm však nedokázal uspět, Polička především zásluhou hattricku kanonýra Krále získala bronzové medaile.

Finálový duel byl od začátku dramatický, po poločase svítil na ukazateli stav 2:2, ale nakonec obhájce titulu Chemcomex Praha dokázal o dvě branky zvítězit.

Finálový turnaj:

SEMIFINÁLE:
SC Premium Stonava – SMR Plus Zlín 2:2 (2:0). Branky: Goj, Stachel – Pulkert, Ulman.
Chemcomex Praha – VPS Novabrik Polička 6:0 (2:0). Branky: Šafránek 2, Ohnsorg 2, Kamas, Hort.

ODVETY SEMIFINÁLE:
SMR Plus Zlín – SC Premium Stonava 5:2 (2:1). Branky: Ulman 2, Žoužela, Julina, Hrančík – Goj, Cieslar.
VPS Novabrik Polička – Chemcomex Praha 2:6 (1:3). Branky: L. Král, Novák – Rajnoch, Fichtner, Rott, Šnídl, Kamas.

ZÁPAS O 3. MÍSTO:
SC Premium Stonava - Novabrik Polička 2:5 (1:2). Branky: Judita, Kilnar – V. Král 3, Dostál, Netolický.

FINÁLE:
Chemcomex Praha – SMR Plus Zlín 5:3 (2:2). Branky: Rajnoch 2, Uhlíř, Ohnsorg, Hort – Julina, Pulkert, Ulman.