Svěřenkyním trenéra Petra Kapitulčina se úvodní polovina soutěže vydařila na výbornou. Z jedenácti duelů Lokomotiva šest dokázala vyhrát a v tabulce jí patří krásná šestá příčka. Do hlavního města republiky přesto Trutnov vyrazí v roli jasného outsidera. Účastník Euroligy je opět favoritem na titul, což i potvrzuje stoprocentní bilancí.

„Na půdě favorita nemáme co ztratit a pokusíme se uhrát co nejlepší výsledek. Bude to samozřejmě velice těžké, USK byl již v posledních kolech v plné sestavě a ukázal obrovskou sílu. Všechny soupeře v lize deklasoval. Po reprezentační pauze navíc bude chtít odehrát co nejlepší utkání a připravit se na Euroligu. Nelze tedy očekávat přílišné šetření opor. Přesto věříme, že budeme důstojným soupeřem," zaznělo před utkáním z trutnovského tábora.

Nedělní duel startuje v 17 hodin.

Blahopřejeme! Osm minut před čtvrtečním polednem se z trenéra basketbalistek Trutnova Petra Kapitulčina stal hrdý otec. Manželka Linda přivedla na svět dceru Aničku. S gratulací a přáním všeho nejlepšího celé rodině se připojuje redakce Krkonošského deníku.