Repre 21 – Jilemnice 12:1 (5:0)

Domácí Sico drželo krok do stavu 3:0, poté se rozjel brankostroj reprezentační 21, která předváděla povedené nacvičené standardní situace. Mladí reprezentanti hráli ve vysokém tempu od první do poslední minuty a nedali domácím ani na minutu vydechnout.

Jak prohlásil manažer reprezentačních výběrů Václav Štěpnička pro server futsal– salovyfotbal.com tento výběr jde tvrdě za svým cílem – vyhrát ME a přístup všech hráčů je opravdu příkladný. „Celé soustředění v Jilemnici proběhlo bez komplikací. Trenéři mají v tomto okamžiku jediný problém – vybrat 12 hráčů pro ME,“ dodal Štěpnička.

Branky: Voldán 3, Cais 2, Šťastný 2, Rada, Rott, Weinhard, Bury, Bednár – Šlechta. Sestavy: Jilemnice: Tomeš – Tonar, Zuzánek, Kupec, Sedláček, Šlechta, Smolík, Vinklář, Schauer, Figura, Mečíř. U21: Šoltýs – Sikora, Srkal, Cais, Weinhard – Rada, Rott, Bednár, Fichtner – Bury, Voldán, Šťastný.

Futsalisté SK Sico Jilemnice hráli ve stejný den dopoledne na turnaji Saller cup ve Stěžerách, kde dvakrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli. Postoupili tak ze 2. místa ve skupině do nedělního osmifinále, ale protože se v utkání proti reprezentačnímu výběru ke zraněnému Sedláčkovi přidali další tři hráči, tak už se vyřazovacích bojů na turnaji neúčastnili. „Kromě Šlechty zaujali další mladí hráči, které zkoušíme, uvidíme jak nakonec vykrystalizuje sestava pro Celostátní ligu,“ upřesnil prezident SK Sico Jilemnice Milan Szabo.