Krajská divize

6. kolo: Jičín – Slavia H. Králové D 4:10,  Stará Paka – PP Hr. Králové 2 D 10:4, Stěžery – TJ Nová Paka 10:8, Kostelec n.O. – TTC KB Vrchlabí 10:2 (čtyřhry 1:1, body hostů: Ivan Studecký 1:2, Adam Brázda 0:3, Pavel Hauschwitz 0:2, Roman Vitvar 0:2), Broumov – Baník A 2:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Oldřich Koblížek 3:0, Martin Koblížek 3:0, Martin Valta 0:2, Michal Koblížek 2:0), Nové Město n.M. – Rtyně v Podkrk. B 3:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Vojtěch Kubeček 3:0, Petr Martin 2:1, Roman Valčík 2:1, Vratislav Kábrt 1:1).

7. kolo: Jičín – PP Hr. Králové 2 D 10:8, Stará Paka – Slavia H. Králové D 10:4, Stěžery – KB Vrchlabí 6:10 (čtyřhry 1:1, body hostů: Ivan Studecký 2:1, Adam Brázda 3:1, Pavel Hauschwitz 3:0, Roman Vitvar 0:3, WO 1:0), Kostelec n.O. – Nová Paka 10:0, Broumov – Rtyně B 7:10 (čtyřhry 1:1, body hostů: Vojtěch Kubeček 4:0, Petr Martin 1:3, Roman Valčík 2:2, Vratislav Kábrt 2:1), Nové Město n.M. – Rtyně A 6:10 (čtyřhry 1:1, body hostů: Oldřich Koblížek 4:0, Martin Koblížek 4:0, Martin Valta 1:2, Michal Koblížek 0:3).

Tabulka:
1.    TTC Kostelec n.O.    7    7    0    0     70:17    21
2.    Sokol Stará Paka      7    6    0    1    68:34    19
3.    Slavia H. Králové D   7    6    0    1    64:29    19
4.    Baník Rtyně A 7    4    1    2    56:49    16
5.    Baník Rtyně B          7    4    0    3    62:45    15
6.    TTC KB Vrchlabí        7    4    0    3    46:47    15
7.    TJ Jičín                      7    3    1    3    51:63    14
8.    PP Hr. Králové D        7    2    1    4     46:58    12
9.    Slovan Broumov       7    2    0    5     44:57    11
10.    Sokol Stěžery          7    2    0    5    40:66    11
11.    TJ Nová Paka          7    0    1    6    34:69    8
12.    Nové Město n.M      7    0    0    7    23:70    7

Krajský přebor 1. třídy

6. kolo: Železnice – Vamberk 10:5, Nemyčeves – Libchyně 10:0, Slavia Hr. Králové E – Úpice 10:7 (čtyřhry 0:2, body hostů: Libor Kocián 2:2, Marek Brát 2:2, Jan Oláh 0:4, Martin Folc 1:2), PP Hradec Králové 2 E – Trutnov-Poříčí A 9:9 (čtyřhry 0:2, body hostů: Dušan Tuček 3:1, Michal Hladík 1:3, Adam Tuček 3:1, Karel Vašíček 0:4), Vrchlabí B – Dvůr Králové B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavel Novotný 0:2, Martin Brázda 1:1, Michal Mikeška 0:3, Jiří Matěásko 0:2, body hostů: Rostislav Jež 2:1, Petr Šulc 2:0, Luděk Krýza 2:0, Jan Kléma 2:0), Valdice – Janské Lázně 9:9 (čtyřhry 0:2, body hostů: Vlastimil Toth 2:2, Ondřej Hnik 4:0, Ladislav Nývlt 1:3, Pavel Klouček 0:4).

7. kolo: Železnice – Libchyně 10:3, Nemyčeves – Vamberk 10:4, Slavia H. Králové E – Poříčí 9:9 (čtyřhry 2:0, body hostů: Dušan Tuček 2:2, Michal Hladík 2:2, Adam Tuček 4:0, Karel Vašíček 1:3), PP H. Králové 2 E – Úpice 10:5 (čtyřhry 1:1, body hostů: Libor Kocián 2:2, Marek Brát 2:1, Lubomír Smékal 0:3, Martin Folc 0:3), Vrchlabí B – Janské Lázně 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Mikeška 0:2, Martin Brázda 0:2, Jiří Matěásko 0:3, Roman Vitvar 1:1, body hostů: Vlastimil Toth 3:0, Ondřej Hnik 2:0, Ladislav Nývlt 2:0, David Čenovský 1:1),  Valdice – Dvůr Králové B 10:4 (čtyřhry 1:1, body hostů: Rostislav Jež 1:2, Petr Šulc 0:3, Luděk Krýza 2:1, Jan Kléma 0:3).

Tabulka:
1.    Sokol Nemyčeves     7    7    0    0    70:34    21
2.    TJ Dvůr Králové B    7    5    0    2    60:41    17
3.    Slavia Hr. Králové E  7    4    1    2    56:48    16
4.    PP Hr. Králové 2 E    7    4    1    2    61:53    16
5.    Sokol Železnice        7    4    0    3    58:47    15
6.    Baník Vamberk         7    3    2    2    57:52    15
7.    TJ Trutnov – Poříčí  7    2    3    2    58:57    14
8.    Sokol Libchyně        7    2    2    3    43:58    13
9.    Sokol Valdice            7    2    2    3    53:55    13
10.    SK Janské Lázně    7    2    1    4    54:55    12
11.    Sparta Úpice          7    1    0    6    42:62    9
12.    TTC KB Vrchlabí B  7    0    0    7    20:70    7

Krajský přebor 2. třídy, skupina A

6. kolo: Stěžery C – Salamandr HK 0:10, PP Hradec Králové 2 F –  Nová Paka B 10:8, Slavia HK F – Hostinné C 10:7 (čtyřhry 2:0, body hostů: Matěj Hauschwitz 0:4, Tomáš Drahotský 3:1, Petr Bartoš st. 3:1, Daniel Sixta 1:2), Chlumec n.C. – Nemyčeves B 10:5, Nový Bydžov – TJ Jičín B 9:9.

7. kolo: Stěžery C – Stěžery B 6:10, KPST Hr. Králové – Salamandr Hr. Králové 6:10,  PP Hr. Králové 2 F – Hostinné C 3:10 (čtyřhry 0:2, body hostů: Matěj Hauschwitz 2:1, Daniel Sixta 3:0, Tomáš Drahotský 1:2, Petr Bartoš st. 2:0), Slavia Hr. Králové F – Nová Paka B 10:3, Chlumec – Jičín B 5:10, Nový Bydžov – Nemyčeves B 10:4.

Tabulka:
1.    Salamandr HK            7    6    1    0    69:26    20
2.    Slavia H. Králové F     7    5    1    1    65:47    18
3.    Tatran Hostinné C      7    5    1    1    66:40    18
4.    Jiskra Nový Bydžov   7    4    1    2    58:50    16
5.    Sokol PP H. Kr. F        7    4    0    3     58:58    15
6.    KPST Hr. Králové        6    4    0    2    54:38    14
7.    Sokol Stěžery C          7    3    0    4     46:58    13
8.    TJ Jičín B                    7    2    1    4    54:62    12
9.    Sokol Stěžery B          6    1    2    3    49:54    10
10.    Sokol Nemyčeves B  7    1    1    5    43:67    10
11.    Sokol Chlumec n. C.  7    1    1    5    37:64    10
12.    TJ Nová Paka B         7    0    1    6    34:69    8

Krajský přebor 2. třídy, skupina B

6. kolo: Bernartice – Kostelec n.O. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Kroh 2:2, Michal Podivinský 0:2, Krzysztof Król 3:1, Tomáš Kruliš 2:2, Karel Voplatek 1:1), Meziměstí – Lhoty u Potštejna 8:10, České Meziříčí – Kostelec n.O. C 10:7, Česká Skalice – Dobré 10:1, Náchod – Jaroměř 10:3, Častolovice – Josefov B 2:10.

7. kolo: Bernartice – Lhoty u Potštejna 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomáš Kruliš 2:1, Michal Podivinský 0:3, Petr Kroh 0:3, Krzysztof Król 2:2), Meziměstí – Kostelec n.O. B 7:10, Č. Skalice – Kostelec n.O. C 10:7, České Meziříčí – Dobré 10:2, Náchod – Josefov B 8:10, Častolovice – Jaroměř 9:9.

Tabulka:
1.    Jaroměř-Josefov B       7    7    0    0    70:31    21
2.    České Meziříčí               7    6    0    1    66:41    19
3.    Lhoty u Potštejna       7    6    0    1    64:43    19
4.    Česká Skalice               7    6    0    1    64:43    19
5.    TJ Náchod                   7    5    0    2    59:42    17
6.    Jiskra Jaroměř             7    3    1    3    53:46    14
7.    Sokol Častolovice         7    2    2    3    52:61    13
8.    Loko Meziměstí            7    2    0    5    56:56    11
9.    TTC Kostelec n.O. B     7    1    1    5    55:66    10
10.    SK Dobré                   7    0    2    5    28:68    9
11.    TTC Kostelec n. O. C  7    0    1    6    39:69    8
12.    Jiskra Bernartice         7    0    1    6    29:69    8