Krajský přebor LB

Libštát – Slavia Liberec 2,5:5,5
Partie: Milan Bláha – Benedikt Polák 0:1, Petr Špinka – Jiří Jareš 1:0, Leoš Maryško – Petr Paldus 0,5:0,5, Jiří Kolařík – Marek Gombala 0:1, Milan Jakubů – Vojtěch Šic 1:0, Jiří Otmar – Petr Janouš 0:1, Martin Říha – Petr Hübner 0:1, Natálie Matějková – Petr Jakša 0:1.

Desko Liberec B – Zikuda 
Turnov D 5,5:2,5
Partie: Pavel Haase – Radomír Vacek 0,5:0,5, Ondřej Sýkora – Jan Zima 0,5:0,5, Jaroslav Novotný – Tomáš Brouček 1:0, Miroslav Hejduk – Lukáš Konopka 1:0, Marek Sýkora – Ivo Drahoňovský 1:0, Jiří Viták – Stanislav Lamač 0,5:0,5, Luděk Švec – Adam Bradáč 0:1, Jan Novák – Ondřich Vlček 1:0.

Zikuda Turnov E – Desko Liberec A 0:8
Partie: Jiří Zelinka – Zdeněk Maršálek 0:1, Bohumil Staněk – Tomáš Ďúran 0:1, Josef Patočka – Jan Laštovka 0:1, Jaromír Dudek – Zdeněk Krtouš 0:1, Jaroslav Hlavatý – Zdeněk Cakl 0:1, Luděk Ježek – Jaroslav Kučera 0:1, Oldřich Macháček – Jiří Groh 0:1, Milan Uličný – Zdeněk Krtouš 0:1.

Tanvald – Rokytnice n.J. 5,5:2,5
Partie: Tomáš Fráňa – Zdeněk Joukl 1:0, Ondřej Pražák – Jiří Wünsch 0,5:0,5, Vladimír Jedlička – Zdeněk Lenc 0,5:0,5, Anatolij Fales – Zdeněk Hollmann 1:0, Zdeněk Hnát – Tomáš Kopecký 1:0, Antonín Hloucal – Gernert 0:1, Jaroslav Kolář – Václav Plháček 1:0, Josef Horák – Vojtěch Šír 0,5:0,5.

TABULKA

1. Desko Liberec A 3 0 0 9 19.5 17
2. TJ Jiskra Tanvald 2 1 0 7 14.5 10
3. TJ Slavia Liberec 2 0 1 6 15.5 12
4. Desko Liberec B 2 0 1 6 14.5 12
5. Zikuda Turnov D 2 0 1 6 14.0 10
6. Lokomotiva Liberec 2 0 1 6 13.5 10
7. Spartak Rokytnice 2 0 1 6 12.0 8
8. ŠK Česká Lípa 1 1 1 4 11.5 6
9. Bižuterie Jablonec 0 1 2 1 10.0 8
10. Zikuda Turnov E 0 1 2 1 6.0 5
11. ŠK Libštát 0 0 3 0 6.5 3
12. TJ Krásná Lípa 0 0 3 0 6.5 3

Krajský přebor KH

ŠK AD Jičín D – TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 4:4
Partie: Jaroslav Novotný – Matěj Hrabuša 0:1, Zdeněk Urban – Lubomír Tejkal 0:1, Andrey Pochinkov – Miroslav Plchot 1:0, Daniel Zikmund – Ondřej Trojan 0:1, Petr Buchar – Ladislav Kovář 1:0, Adéla Zákoucká – Martin Blažek 1:0, Igor Indrák – Jaroslav Janák 1:0, Jiří Georgiev bez soupeře 0:1.

Region Panda B – Dvůr Králové nad Labem A 5:3
Partie: Slawomir Mach-lowski – Jaroslav Šmíd 0,5:0,5, Martin Buločkin – Jan Zahálka 1:0, Josef Novotný – Karel Soural 0:1, Miroslav Pavlíček – Martin Saučuk 0,5:0,5, Adam Ježek – Josef Nejedlo 1:0, Jiří Daniel – František Fuchs 0,5:0,5, Radek Ševčík – Jiří Kiss 1:0, Robert Daniel – Rostislav Svída 0,5:0,5.

Ostatní výsledky: Hořice – Třebechovice pod Orebem 6:2, Hradec Králové – Lázně Bělohrad 2,5:5,5, ŠK Lípa B – Broumov 5:3, Jaroměř – Sněžka TJ Náchod A 1:7.

TABULKA

1. Sněžka TJ Náchod 3 0 0 9 19.0 16
2. TJ Jiskra Hořice A 3 0 0 9 16.0 11
3. Lázně Bělohrad A 1 2 0 5 13.5 9
4. ŠK Lípa B 1 2 0 5 13.0 8
5. Třebechovice 1 1 1 4 12.5 9
6. Sklípek Vrchlabí A 1 1 1 4 11.5 7
7. TJ Jiskra Jaroměř 1 1 1 4 10.5 6
8. Region Panda B 1 1 1 4 10.0 6
9. ŠK AD Jičín D 0 3 0 3 12.0 9
10. Dvůr Králové n. L. 0 1 2 1 10.0 5
11. Slovan Broumov A 0 0 3 0 8.5 4
12. Hradec Králové A 0 0 3 0 7.5 4