Ta však s minimální pauzou mezi zápasy nejprve jednoznačně vyřídila dosud vedoucí Klatovy, aby následně odpálila bombu výhrou na Chemcomexem, který tak utrpěl teprve třetí porážku za poslední dva roky!

Jilemnice – Klatovy 4:0 (1:0)

Pokud měli Jilemničtí z prvního soupeře v sobotu večer nějaké obavy, musely rychle opadnout. Domácí tým totiž po většinu zápasu tahal za delší konec. Jen díky brankáři hostů a střelecké nemohoucnosti domácích i v těch největších příležitostech inkasovaly Klatovy pouze čtyřikrát. Na druhé straně měl naopak gólman Kos práce minimálně a tak si domácí připsali jednoznačné čtyřbrankové vítězství.

„Měli jsme jasnou převahu. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a samotný Illner spálil ještě alespoň pět tutových šancí. Výsledek tak mohl být ještě vyšší, ale i tak je to vítězství krásné a zasloužené. Mužstvo ve všech řadách předvedlo precizní hru,“ řekl prezident Sica Jilemnice Milan Szabo.
Na zisku tří bodů se střelecky podílel dvěma brankami kapitán Kraus, po jedné vsítili Vašek a novic z Náchoda Marek Srkal.

Chemcomex Praha – Sico Jilemnice 0:3 (0:1)

Excelentní výkon předvedla Jilemnice i vzápětí. Brankář Kos zářil v brance, připsal si druhou nulu, což se dlouho nikomu nepodařilo a hráči v poli předvedli skutečně bojovný, srdnatý a zodpovědný výkon.

„Počínaje Kosem a konče posledním hráčem jsme sehráli fantastické utkání. Myslím si, že rozhodující byly srdce a vůle po vítězství. Všichni hráči dřeli a připsali si skvělé vítězsví po výkonu mužstva hodného špičky ligy. V perfektním světle se představil Srkal, který nastoupil poprvé a do týmu skvěle zapadl. Ale i ostatní hráči hráli nadstandardně,“ uzavřel Milan Szabo.

Střelci branek se nezměnili ani ve druhém utkání. Kraus, Srkal a Vašek si připsali po jedné trefě.

Sico: Kos – Vašek, Paulů, Šnorbert, Šimek – Srkal, Šlechta, Kraus, Smolík, Illner.

Ostatní výsledky: Slavičín – Větřní 6:2, Zlín – Větřní 6:5, Slavičín – Prachatice 2:2, Zlín – Prachatice 1:1, Vamberk – FS Sádek 3:1, Polička – Sádek 3:2, Vamberk – Stonava 5:2, Polička – Stonava 5:2.