Před domácím publikem se hráči jilemnického klubu pokusí navázat na perfektní výsledky z posledních dvou víkendů, během nichž neztratili jediný bod. Skvěle hrající Jilemnice se tak posunula na průběžné čtvrté místo v tabulce.

Prvním týmem, který budou mít Jilemničtí na mušce, bude Nový Bor. Tomu se v letošním ročníku příliš nedaří. Na svém kontě má pouhopouhé dvě vítězství. Jedno z nich si připsal v posledním kole, když dokázal poměrem 4:2 porazit Větřní a dostal se na desáté místo, právě před svého protivníka. Nový Bor by tak měl být soupeřem z kategorie lehčích.

Ve druhém sobotním zápase však na Jilemnici čeká daleko těžší kalibr. Zlín, druhý tým tabulky, prověří především obranu Jilemnice. Zlín zatím soutěží kráčí překvapivě velice pohodlně. Na svém kontě má pouze dvě ztráty – jednu porážku a jednu remízu. Zlín je tedy zřejmě papírovým favoritem. Je mužstvem, které prozatím nastřílelo v dosavadním průběhu soutěže nejvíce branek a na vedoucí Chemcomex ztrácí pouhé dva body.

O tom, jestli si Jilemnice udržela skvělou bilanci z posledních kol a jestli si poradila také s dalšími soupeři, se čtenáři deníku dozví v úterý.

Rozpis dnešního šestého turnaje hraného v Jilemnici:
16:00: SK Sico Jilemnice – Nový Bor, 16:50: Zlín – Stonava, 17:50: Jilemnice – Zlín, 18:40: Nový Bor – Stonava.