V tabulce celostátní ligy se tak jilemnické mužstvo propadlo na pátou pozici.

SC Premium Stonava – SK Sico Jilemnice 7:1 (2:1)

V pohledném utkání se hrál od začátku utkání vyrovnaný duel. Skóre otevřeli domácí, ale hosté stihli rychle zareagovat vyrovnávací brankou. Těsně před poločasovým hvizdem však Hnilo strhnul skóre na stranu domácích. Utkání poté rozhodla třetí branka, hosté zcela odpadli a domácí byli jasným pánem na hřišti.

Fakta – branky: 20. a 30. Hnilo, 17. Dorozlo, 22. Neuman, 24. Bahna, 26. Kilnar, 28. Judita – 18. Paulů. ŽK: 0:1. Chyby: 3:5. Rozhodčí: Uhlár, Daněk – del. Pivovarčík.

SMR Plus Zlín – SK Sico Jilemnice 4:1 (2:1)

Hráči Zlína se rozhodli vycházet v tomto utkání do rychlých protiútoků ze zabezpečené obrany a tato taktika se jim vyplatila. Své vedení získali ve druhém poločase vyrovnaného duelu.

Fakta – branky: 4. Kutra, 19. Pulkert, 34. Haloda, 38. Julina – 8. Illner. ŽK: 0:1. MK: 1:0. Rozhodčí: Vitásek, Uhlár – del. Pivovarčík.

Další výsledky: Polička – Běloves 3:1, Sádek – Běloves 2:0, Polička – Vamberk 3:1, Sádek – Vamberk 3:1, Stonava – Nový Bor 3:0, Zlín – Nový Bor 2:0, Klatovy – Prachatice 4:5, Chemcomex Praha – Prachatice 4:3, Klatovy – Větřní 3:6, Chemcomex Praha – Větřní 4:1.