„Bohužel jsme měli problém se sestavou, a tak jsme odjeli pouze v šesti. V druhém zápase se nám pak zranil Koudelka, tak jsme dohrávali bez střídání. Velmi mě zklamal Kuřík, který se v minulé sezóně jevil velmi nadějně, a před odjezdem hledal trapné výmluvy, aby nemusel dlouhou cestu podstoupit,“ řešil už před zápasem peripetie Milan Szabo, předseda Sica.

V úvodním zápase Jilemnice předvedla kvalitní výkon a s favorizovanými domácími dokázala uhrát dvoubrankovou remízu. „Myslím, že to byl zasloužený bod. Hráli jsme disciplinovaně a velmi dobře takticky,“ řekl Szabo.

Poprvé se ale ukázalo, jakým problémem pro Sico bude, že mezi zápasy bude mít pouze minimální pauzu a vždy na něho nastoupí čerstvý soupeř. Se Sádkem se Jilemnice sice dostala do vedení, ale po dvou chybách soupeř výsledek otočil. „V závěru jsme ještě soupeře zatlačili, měli jsme šance, ale bohužel už nebyly síly. Myslím si, že v optimální sestavě bychom uhráli lepší výsledky. Obrovské uznání si zaslouží Kraus a Paulů, kteří odehráli zápasy bez střídání,“ řekl Szabo.

Výsledky: Stonava – Jilemnice 2:2 (1:1). Branky: Voldán, Bury – Paulů, Kraus. Sádek – Jilemnice 1:1 (2:1). Branky: Mihulka, Navrátil – Kraus. Sico Jilemnice: Kos – Kraus, Paulů, Šlechta, Smolík, Koudelka.