Páteční klání ovládl miláček domácích fanoušků Robert Kranjec, který předvedl nejdelší let dne dlouhý 227.5 metru. Druhý skončil na konci sezony obrozený Švýcar Ammann, třetí místo obsadil Martin Koch.

Čeští reprezentanti Roman Koudelka a Lukáš Hlava skončili ve druhé desítce. Koudelka bral třinácté místo, díky vítězství Kranjece však klesl na desáté místo průběžného hodnocení celkového poháru.

V sobotu dopoledne absolvovaly svůj poslední letecký závod také reprezentační týmy. S obrovským náskokem před ostatními zvítězili Rakušané, druzí skončili Norové, třetí Němci. Českému výběru v tradičním složení Janda, Matura, Koudelka a Hlava stačilo celkových 1364.7 bodu na sedmé místo.

Slovinský supervíkend pak končil v neděli druhým individuálním závodem. Natěšení fanoušci však museli zakousnout, stejně jako skokani, velké větrné poryvy, a tak se ze závěrečného klání stal nepřehledný guláš. Skokanská jury nakonec nedělní vystoupení skokanů ukončila po prvním kole. Vítězství bral fenomén mezi letci na lyžích Martin Koch, Ammann byl opět druhý a v pátek první Kranjec získal třetí místo. České duo Koudelka – Hlava tentokrát skončilo ve dvojbloku, ale v opačném pořadí než obvykle na 13., respektive 14. místě. Jakub Janda skončil sedmadvacátý.

Koudelka celkově skončil na desátém místě, Lukáš Hlava udržel čtrnácté místo. Po dlouhých letech se dva čeští závodníci podívali do elitní patnáctky. Celkové vítězství ve světovém poháru nakonec získal Nor Anders Bardal, který tak doslova „vypálil rybník“ rakouským favoritům.

Speciální skokanské vydání světového poháru přinese Krkonošský deník ve čtvrtek.