Stoupající formu potvrdili také Old Dogs, kteří v neděli zaskočili Matadory z okolí. Další výborný výkon předvedl tým Celuloid’s Models, na zkušenější Good Mood to ale nestačilo.

Old Dogs „kousali“ i proti Matadorům

Staří psi, namlsaní velkým vítězstvím z minulého týdne nad Kobrou, sice do utkání proti Matadorům nevstoupili ideálně, ale nepříznivý stav 1:3 dokázali otočit na 4:3. Po zásahu Josefa Slivka Matadoři vedli 5:4, vlastenec v síti Přemka Janovského znamenal opět srovnání stavu. Poté se už trefovali jen staří psi, jejichž výhru 7:5 korunoval v poslední minutě zápasu dalekonosným projektilem Petr Kesner. Matadoři tak po klopýtnutí s Celuloid’s Models ztratili důležité body i proti Old Dogs. V ligové tabulce jsou ale se sedmi body stále na druhém místě. Staří psi mají po špatném vstupu do soutěže na kontě dvě výhry a se šesti body okupují třetí příčku.

V suverénním tažení HFL pokračuje vrchlabský Skirent, který zkrotil Kobru 6:5, a vyhrál už počtvrté v řadě. Dlouho to přitom vypadalo, že namotivovaná Kobra může favorita o první ligové body připravit. Po raketovém vstupu do utkání Hostiňáci vedli 3:0. Ve druhé třetině se však brankostroj Kobry zadrhl a efektivně hrající soupeř skóre vyrovnal. V závěrečné dvacetiminutovce se favorit přece jen proti dobře hrající Kobře třemi přesnými zásahy prosadil a výborné utkání rozhodl. Kobra si i přes zlepšený výkon připsala třetí prohru v řadě, s jedinou výhrou je zatím na předposledním místě v tabulce.

Jen o dva body méně má Celuloid’s Models. Mladíci v neděli podali další heroický výkon, ale na rozdíl od minulého týdne, kdy sebrali body Matadorům, v duelu proti Good Mood odešli s prázdnou. Modelové bez trojice hráčů základní sestavy sice ve druhé třetině prohrávali už 1:6, ale nesložili zbraně a z jednoznačně se vyvíjejícího souboje udělali nefalšované sportovní drama. Dvakrát se jim povedlo (hlavně díky hattricku Adama Rodra) dokonce snížit na rozdíl jediné branky. Zkušenější soupeř ale vítězství 9:8 nakonec uhájil.