V kategorii dorostenců (roč. 1994 a ml.) vybojoval v konkurenci 16 startujících mistrovský titul a zlatou medaili domácí skokan Vít Háček ze Ski Klubu Harrachov ziskem 245,5 bodu za dva shodné nejdelší skoky v obou kolech 94 metrů. Stříbro patří Vojtěchu Štursovi z SKL Nové Město na Moravě (233,5 b., 91+91,5 m) a bronz má ze závodu Tomáš Friedrichov z SK Ještěd Liberec (90,5+90 m).

Martin Ploc z domácího SKI Klubu Harrachov (180,5 b., 81+78 m) obsadil 7. místo před 8. Janem Součkem z LSK Lomnice n. P. (174 b., 79,5+77 m) a jeho klubovým kolegou starším žákem 9. Tomášem Portykem (149,5 b., 76,5+70 m).

V juniorské kategorii (roč. 1993 až 1990) vybojoval mistrovský titul a zlatou medaili Čestmír Kožíšek z LSK Lomnice n. P. ziskem 245,5 bodů za vyrovnané skoky 96 a 95,5 m s 28 bodovým náskokem před vedoucím závodníkem po prvním kole Jiřím Mazochem z TJ Frenštát p. R. (226,5 b., 97+82,5 m). Tomu se nevydařil druhý krátký skok a jen těsně o 2 body uchránil stříbrnou pozici před v prvním kole pádem postiženým bronzovým Hubertem Bláhou z LSK Lomnice n. P. (224,5 b., 96,0+91,5 m).

V mistrovském závodě žen se představily jen tři závodnice. Titul mistryně ČR a zlatou medaili z loňského roku obhájila dorostenka Michaela Doleželová z TJ Dukla Frenštát p. R. s téměř dvacetibodovým náskokem před svou oddílovou kolegyní, stříbrnou juniorkou Vladěnou Pustkovou (158,5 b., 75,5+73 m). Bronz vybojovala s dalším katastrofálním 60 bodovým odstupem dorostenka Lucie Míková z SK Ještěd Liberec (100 b., 67+56 b).

Od pátku do neděle proběhne v Harrachově Mistrovství České republiky žactva a mladšího dorostu ve skoku na lyžích a v severské kombinaci.